2733
2734

و کاری نکنید و فقط سپرده باشین به خدا؟خدا جوابتونو داده؟چجوری؟

منو یکی قلبمو بدجوری شکونده حدی ک از اون موقع چشام پره اشکه 

یک عدد تخس😬       اکانت خاهرمه واگذار شده ب بنده...امیدوارم هرچه زودتر تاپیکاشو پاک‌کنم😬😁

خدا بهت صبر بده 

اره منم سپردم به خدا میدونم برای خودش هم میشه 

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره شده

سپردم دست خودش دیگ اگ حقم بود ک هیچی اگ نبودم خودش جوابشونو بده

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪 
2738

یکی از آشنا که دو تا خواهر بودن موقع عقد و عروسی من با حرف هاشون خیلی عذابم دادن. یکیشون مجرد بود و یکی سن و سال دار و پسر بزرگ داشت. خیلی خیلی گریه کردم بابت حرفهاشون.

خواهر کوچیکه ازدواج کرد و همون حرف هایی که به من زده بود رو شنید بعد بارداری دیابت گرفت و مشکلاتی که جای گفتنش نیست. 

خواهر بزرگه پسرش ازدواج کرد جدا شد. خودش هم بیمار شد و ضعیف و بعد کرونا گرفت و فوت شد. بعد فوت زنگ زدن حلالیت طلبیدن در ظاهر گفتم بخشیدم ولی ته دلم نه.  اخه اون روزهام دیگه گذشته اونم به سختی.