2737
2734
عنوان

#بازهم انتظار...🐰

172 بازدید | 2 پست

تاحالا دیدی انگشتت رو بذاری کف دست نوزاد،چطوری محکم انگشتت رو میگیره!الهی6ماهه اباعبدلله دست ما منتظرا رو همونجوری بگیره.....🐰

۱۴۰۰/۷/۲۱

#💛

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...

۱۴۰۰/۷/۲۷

دوره دوم دارو طب سنتی رو همسرم شروع کرد....

🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...

خدایا 

امشب فهمیدم منم مشکل دارم (تنبلی تخمدان)

دارم ناامید میشم خدایا کمکم کن ،کمکم کن کم نیارم 

خداجونم جفتمون مشکل داریم یعنی میشه بچه دار بشیم؟میشه؟؟؟میشه منم طعم مادر شدنو بچشم......؟🐰

۱۴۰۰/۷/۲۹

چشای من پر خواهش نگاه تو یه نوازش برای اون دل دیوونه

دلم برات پر میکشه صدات واسم ارامش نگات واسه نم بارونه

دوست دارم دلم میگیره بی تو بی هوا

هر لحظه قلب من میکشنه بی تو بی صدا

عشقت تو خونمه قلب تو قلب منه

هرجا توهرنفس دل واسه تو میزنه

کی غیر تو عزیزم همه حرفامو میدونه 

اشکامو کی میفهمه غم چشمامو میخونم 

عشقت کار خدا بود

ک تورو به دلم داده

دنیار منو فهمیده

مهرت به دلم افتاده

دوست دارم......

"بی هوا"

#💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘