2737
2734
عنوان

من جدیم نامزدم شوخ

264 بازدید | 5 پست

بچه ها من دختر جدی هستم زیاد حرف نمیزنم زیادد شوخ نیستم زیاد شیطون نیستم جز مواردی جزعی ک شوخی کنم البته مهربونم ولی نامزدم در حالی ک تو جمع آروم و با شخصیت ب نظر میاد تو جمع های اشنا تر و صمیمی تر دونفری ک هستیم خییییییلی شیطونه کلا از بچگی پیش فعال بود  از دیوار ساف بالا میرفت ادمو نیشگون میگیره هنو با ادم کشتی میگیره شوخی میکنه سر ب سر آدم میزاره میزنه فرار میکنه و .... بچه ها من در جواب این کاراش میخام مث خودش باشما چون پتانسیلشو دارم  اما ( راستش دیدم ک زیاد انگار از دخترای شیطون و پر حرف و ... خوشش نمیاد ) بنظرتون چ حرکتی انجام بدم ک ن اون ب مروز خسته بشه و فک کنه پایه نیستم ن شخصیت منو سبک و اینا نشون بده 

خوب وقتی میزنه منو میخنده فرار میکنه خیلی ضایع هست بشینم جدی نگاش کنم یا مهربون بخندم 😐 از اونطرفم اگر مثلا منم بیفتم دنبالش و اذیت کنیم همدیگه رو ممکنه پیش خودش بگه از اون دخترای سبکه ( ک میدونمممم اصلا دوست نداره )

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

وااااا مگ ادم اگ با نامزدش شوخی کنه سبکه ینی غریبه ک نیستین چ ربطی داره ینی هردختری  شوخ و شیطونه با نامزدش سبکه؟ اگ تونامزدی قبل از عقدرسمی هستین برای  شتاخت بیشتز ک خب نمیشه زیادشوخ بود و اون دوره برا شتاخت بیشتزهم ن شوخی های الکی وزیاد ولی اگ عقدین هیچ مشکلی نداره شماهم شوخ وشیطون باشی ربطی ب سبک بودنم نداره! جلو مرد غریبه اگ باوقار نباشی میشی سبک  ن جلو نامزد عقدی@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728