2737
2739
عنوان

سر بچه هام ضربه خورده چیکار کنم😭

198 بازدید | 17 پست

سلام خانما

بچه هام دوقلوان 10 ماهشونه امروز داشتن بازی میکردن کنار پایه قابلمه منم حواسم نبود دوتایی هل دادن قابلمه خورد تو سرشون 😭😭الان سرشون یه کوچولو باد کرده و سفته😭😭😭😭من چیکار کنم الان؟؟ مغزشون ضربه نخورده باشه، باباشون سرکار نمیتونه بیاد بریم دکترتنها هم نمیتونم 😭😭😭ممکنه چیزی شده باشه بعدا نشون بده😭😭

ای جانم 😓

یه دکتر ببرین تا مطمئن شین

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ بزنید اورژانس راهنمایی کنن

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2731
2740

تا یکی دو ساعت چیزی نده بخورن.اگه ساعت خوابشون نبود نذار بخوابن.بعدشم میگن انقد باید سرشون بخوره اینور اونور تا سفت شه پس چیزی نیست

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.