2737
2734
عنوان

روانشناس خوب

1195 بازدید | 14 پست

روانشناس خوب هم پیدا میشه

من با راهنمایی اشتباه یک روانشناس سالها از زندگی عقب افتادم

متولد سال ۶۰ هستم پوستم تو این دنیا کنده شده تحمل هیچی را ندارم

الان مجردم یک بار طلاق گرفتم شوهر اولم خیلی بد بود و اصلا سر سوزنی انسانیت نداشت با یک حیوان به ظاهر انسان ازدواج کرده بودم

خیلی ترسیدم میگم اگه بچه داشتم چی میشد 

خانواده الان رفتار خوبی با من ندارن

روانپزشک میرم ۶ نوع قرص میخورم یک نوعش بجه های نی نی سایت گفت خوب نیست خودم قطعش کردم

مشکلم این خیلی سختی کشیدم گفتنی نیست ولی دوست داشتم یک روانشناس خوب بود که مسخره نکنه مراجعه کننده خودش را کمک میکرد گذشته را فراموش میکردم

از ازدواج مجدد و مادر شدن میترسم 

میشه اگر روان شناس خوب توی اصفهان سراغ دارید معرفی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سلام عزیزم 

دکتر مهسا ساداتی تخصصی روی کودک و نوجوان  و بزرگسال کار میکنه و کلینیکشون مجهزه و بیس کاریشون عدم دارو درمانی

و خیلی معروف هستند'  لینک سایت ایشون رو براتون میزارم

انشالله که مشکلتون حل بشه

https://drmahsasadati.com/

روانشناس متبحر در این زمینه در اصفهان فقط آقای دکتر مهدی کبیری هستند که مطبشون خانه اصفهان هست، متعهد و متبحر....

الهی هر چی از خدا میخوان خدا بهشون بده، برای من و خانواده ام عالی بودند.

09162830540  اینم شماره پذیرش ایشان

روانشناس متبحر در این زمینه در اصفهان فقط آقای دکتر مهدی کبیری هستند که مطبشون خانه اصفهان هست، متعه ...

بله منم به آقای کبیری مراجعه کردم در خانه اصفهان با حوصله و توانمند هست.

03133318080 اینم شماره منشی

بله عزیزم دکتر عظیم هاشم زاده  فوق العادس

هاشم زاده اصلا دکتر نیست یه مشاور غیرحرفه ای که اصلا اصول و قوائد رو نمیدونه فقط باعث سردرگمی و مسیر اشتباه میشه بدترین مشاور بی سوادی که دیدم ... ور انتخاب مشاور خیلی دقت کنید همه نمیتونند اخلاقی و حرفه ای عمل کنند

هاشم زاده اصلا دکتر نیست یه مشاور غیرحرفه ای که اصلا اصول و قوائد رو نمیدونه فقط باعث سردرگمی و مسیر ...

رو چه حسابی این حرفو میزنید؟! 

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
2706