2737
2734

عذاب وجدان نمیزاره بخوابم.

من مادر خوبی نیستم

گاهی از کوره در میرم و بچمو دعوا میکنم

بچمم خیلی شیطونه

خیلی دوسش دارم اما نمیتونم خودمو کنترل کنم

امروز وقتی دعواش کردم اونم عصبی شد و من حاضر بودم بمیرم و اون صحنه رو نبینم...

ول کن جهان را......قهوه ات یخ کرد!

هعی. بچه ی من ماژیک ور داشته بود کل دیوار ها و قالی هامو ماژیکی کرده بود

بعد رفته رژ مایع قرمزو از روی میز آرایش ور داشته کشیده رو قالی

جیغ زدم گریه کردم اونم بغض کرد 🙁

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم

الهی بگردم

هیچی مقدس تر از مادر نیست

یادمه منم خیلی‌ شیطون بودم یبار مامانم با جارو کبابم کرد 

به گریه ک افتادم مادرم از من بیشتر گریه کرد هر چقد بوس و بغلش کردم فایده نداشت هی به پاهام نگاه می‌کرد گریه میکرد از گریش قلبم پاره شد دردام یادم نبود

شما دیگه تکرار نکن برای دل خودت و جگر گوشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هعی. بچه ی من ماژیک ور داشته بود کل دیوار ها و قالی هامو ماژیکی کرده بود بعد رفته رژ مایع قرمزو از ...

وقتی به خودش صدمه میزنه عصبی میشم...اما کاش صبر و حوصله بیشتری داشتم

الهی بگردم هیچی مقدس تر از مادر نیست یادمه منم خیلی‌ شیطون بودم یبار مامانم با جارو کبابم کرد  ...

نمیزنمش اما کارام با خشونته مثلا با عصبانیت لباس خیسشو عوض میکنم....

سلام عزیزم من مشاور هستم. میتونید دوره های کنترل خشم بگذرونید خیلی کمکتون میکنه. به پیجم هم میتونید سر بزنید مطالب مفیدی توش هست در این زمینه . ادرس پیج تو امضامه

یه مامان روانشناسم💖اینجا و اینستاگرام درکنارتونم.آدرس اینستا: mommymahsa
2738

هروقت خراب کاری کرد یه لحظه چشماتو ببند و یه نفس عمیق بکش

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺

در مورد کارگاه کنترل خشم هم خودم برگزار میکنم مایل بودید میتونید دایرکت بدید اسمتون رو تو لیست کارگاه ابان بذارم. کارگاه یک روزه و به مدت ۱/۵ ساعت

به این فکر کن که وقتی بزرگ شه این رفتار شما چه تبعاتی رو شخصیت و اعتماد به نفسش داره

میدونم واسه همین الان دارم میمیرم از عذاب وجدان

مخصوصا که دلیل عصبی شدنم اکثرا مشکلات دیگه ی زندگیه و بچم یه اشتباهو چندبار تکرار کنه دعواش میکنم 

نگران نباش منم مثل توام.پسرم خیلی شیطونه .همش عصبیم میکنه سرش داد میزنم وحشی میشم اون لحظه .طفل معصو ...

عزیزم پس دست کیه؟قبول دارم عصبانی میشید ولی این ماییم که رفتارمون رو در زمان عصبانیت «انتخاب» میکنیم! میتونیم خشممون رو کننرل کنیم تا فرزندمون سیبل پرتابهای منفی ما نباشه! فراموش نکنید ما الگوییم و اونا لحظه به لحظه دارن یاد میگیرن! در زمان نوجوانی امکانش هست کودکی پرخاشگر بشه که به هنگام عصبانیت فقط فریاد میزنه و رفتارهای متشنج داره! یا ممکنه برعکس نوجوانی سرخورده و مطیع باشه که از همه فرمانبرداری میکنه چون در کودکی سرش داد زدیم او رفتارش اینگونه کنترل شده و آموزش دیده. هر دو نتیجه نامطلوبه❌

پس توقف ابراز خشم و فریاد در مسیر فرزندپروری، ضروریه✅

عزیزم دست شما نیست پس دست کیه؟قبول دارم عصبانی میشید ولی این ماییم که رفتارمون رو در زمان عصبانیت ان ...

بله قبول دارم .واقعا نفرت انگیزه که بعضا تحمل نمیکنم و بهش سیلی میزنم .هنوز دو سالش نشده.متنفرم از خودم.مادری بی رحم و بی وجدانم .بعدس میشینم قشنگ گریه میکنم.اه اه

2706