2733
2739

بپرس ک حس هشتمیم

تلاش ڪن زندگیتو ازرویاهات ، رویایے تر ڪنی 😉💪 هیچی اندازه رویاهام واقعی نیستن ☺ تاپیکام فقط جای حضور افراد با شخصیته فارغ از نگاه جنسیتی🤍❤  هرچی خدا بخواد 😌 خدا که بد نمیخواد💁🏻‍♀[وقتے خوبیِ دیگران رو بخواے... چیزاے خوب بہ سمت خودت برمیگردن 🎯]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بپرس ک حس هشتمیم

واقعااا

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2731
بپرس ک حس هشتمیم

خسته شدم از سینگلی کی درمیام از سینگلی

کراش رل دوسپسر نمیبینی نزدیکیام😢

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
واقعااا

اره بپرس تا وقت داری

تلاش ڪن زندگیتو ازرویاهات ، رویایے تر ڪنی 😉💪 هیچی اندازه رویاهام واقعی نیستن ☺ تاپیکام فقط جای حضور افراد با شخصیته فارغ از نگاه جنسیتی🤍❤  هرچی خدا بخواد 😌 خدا که بد نمیخواد💁🏻‍♀[وقتے خوبیِ دیگران رو بخواے... چیزاے خوب بہ سمت خودت برمیگردن 🎯]
اره بپرس تا وقت داری

کراشم و این پسره امروز دیدمش حسشونو😔

دوباره کنکور بدم؟

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
خسته شدم از سینگلی کی درمیام از سینگلی کراش رل دوسپسر نمیبینی نزدیکیام😢

کراش دیدم ، اون دو تا ن 

اگه اشتب نکنم ۲۲ سالگی ی سو امیدی هس

2740
اره بپرس تا وقت داری

ما خونمون رو کی عوض میکنیم 

یا باغ میتونیم بگیریم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
کراش دیدم ، اون دو تا ن  اگه اشتب نکنم ۲۲ سالگی ی سو امیدی هس

کراش یعنی چی یعنی منو دوس داره؟؟؟

کراشم و این پسره امروز دیدمش حسشونو😔 دوباره کنکور بدم؟

جمله اولت متوجه نشدم گل 

ن

2706