2733
2739

ما ۲/۵ سال باهم بودیم من خیلی خیلی وابستش بودم جوری که فشم میداد قربون صدقش میرفتم مثلا التماس که بهم زنگ بزن

یه ماهه اخر رابطه ایشون خیلی بی توجهی کرد جوری که ی ماه کلا ۲ روز باهام حرف زد و خیلی ازون‌ وابستگی هام کم شد تو اون یه ماهی که سرد بود ...

خلاصه من یه هفتس سر یه سری دلایل جدا شدیم و من یه هفتس اصلا گریم نمیاد و دلم در طول روز یکم یه ذرت تنگ‌ میشه کلا خنثی هستم و فقط بعضی موقه ها انگار یکم نگران میشم یه حالت نگرانی

خلاصه امکان داره به مرور حالم بدتر بشه؟؟ یا اینجوری میمونم؟

کاش اینجور بمونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره بابا اوکی میشی

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2740

نه عادی میشه برات،به جهنم که رفت

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

سلام 

دور از جونت 

ادما بعد اینکه عزیزانشونو ب خاک میسپارن بعد ی مدت مجبورن ک کنار بیان باهاش و زندگی جدیدی شروع کنن 

بهترین کارو کردی 

بهتر میشی 

خیلی بهتر 

زغال و الماس هردو از کربن اند..فقط ارایش متفاوتی دارند💕
میترسم نشن

من قول میدم به مرور بهتر میشی

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤