2204
2217

بچه ها من سال 96 ازدواج کردم و شوهرم بچه نمیخواد و داریم جلوگیری میکنیم و اصلا واس بچه اقدام نکردیم حالا دو رو بریا ب خصوص مادرشوهرم میگه تو چرا بچه دار نمیشی برو دکتر و تحت درمان باش چندیپ بار گفتم خودمون نمبخواییم بیاریم گوشش بدهکار نیست یا بقیه فک میکنن من بجه دار نمیشم چکار کنم با این ادما خسته شدم 

هر دورهمی یا عروسی یا جایی ببینن همش میپرسن 

من دیگه خسته شدم و امروز بابتش کلی گریه کردم و حالم اصلا خوب نیست

😔😔😔

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

به آدمای دورو برتون 😃

روباهی از شتری پرسید:«عمق این رودخانه چه اندازه است؟»شتر جواب داد: « تا زانو»ولی وقتی روباه توی رودخانه پرید، آب از سرش هم گذشت و همین طور که دست و پا می‌زد به شتر گفت:«تو که گفتی تا زانو! »شتر جواب داد: « بله، تا زانوی من، نه زانوی تو »هنگامی که از کسی مشورت می‌گیریم یا راهنمایی می‌خواهیم باید شرایط طرف مقابل و خودمان را هم در نظر بگیریم. لزوما" هر تجربه‌ای که دیگران دارند برای ما مناسب نیست.خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2226

به شوهر ت بگو بگه

بگو پسرتون میگه الان زوده صلاح نمیدونه 

بچه ها میشه برام دعا کنین 😔خیلی زندگی بدی داشتم خیلی ،بهم خیانت های زیادی کرد از فامیل خودش گرفته تا هرزه های.... رفیق باز بود مشروب خور بود بچه ننه بود قهر میکرد دیگه نمیومد اختیارش خودش نداشت مادرش داشت اخلاق نداشت کلاهبردار بود آخرم با اجبار و به زور برد مهریمو بخشیدم بعد هفته بعدش دادخواست طلاق داد بی ابروم کرد همه جا مثل سگ پرتم کرد نمیدونم عدالت خدا کجاست مگه نمیگن اشک یتیم عرش خدا رو به لرزه در میاره، پس چرا کاری انجام نمیده چرا برام 
من ده ساله ازدواج کردم بچه م نمیارم بخودتون و شرایطتون ربط داره

نمیفهمن متاسفانه

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

بگو شوهرت جواب مادرشو بده

هر وقتم کسی ازت سوال کرد بگو این به مسئله و تصمیم خصوصیه

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "   من امتحان کردم عالیه 
2050
به شوهر ت بگو بگه بگو پسرتون میگه الان زوده صلاح نمیدونه 

میگم ولی باز حرف خودشون و میزنن

این برا شمایی ک نمیخاین بچه دار بشین قابل تحمل تره تا مایی ک میخایم و خدا نمیده 

خودمون داریم افسرده میشیم و صورتمونو با سیلی سرخ نگه میداریم ک کسی متوجه مشکل نشه

بعد هرکس میبینه هی میگه بچه بچه

بعد هر دورهمی و مهمونی ی دل سیر گریه میکنم

💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

متاسفانه شما هر چقدم بگید فایده نداره چون باور نمیکنن و بازم ب گفتن خودشون ادامه میدن 

وقتی منو ده روز بعد عروسیم ک دیدن پرسیدن حامله ای؟😐

از این جماعت چه انتظاری داری

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

عزیزم به شوهرت بگو همه فکر میکنن من بچه دار نمیشم.از بس گفتن بچه بچه خسته شدم بخدا.فکر میکنن من عروسم.بهشون بگو خودت.خودت باهاشون صحبت کن بگو هی نگن...

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا اهمیت میدی یه درصد هم بهشون فکر نکن

نمیشه اخه همش تکرار میکنن و با دلسوزی نگاه میکنن😔

من سال ۹۰ ازدواج کردم تا ۹۶ هرکی هرچی گفت دووم آوردم ولی آخرا دیگه نتونستم تحمل کنم تصمیم گرفتم در دهن مردمو ببندم. البته همسرمم طاقتش طاق شد گفت هرکی میرسه میگه چرا بچه ندارید خسته شدم از توضیح

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما همینیم که هستیم😎شاخ نیستیم چون گاو نیستیم🤨بالا نیستیم چون پرچم نیستیم🇮🇷خاص نیستیم چون عقده نداریم😏فقط یه آدمیم چیزی که خیلیا نیستن😒
به شوهرت بگو به خانواده اش بگه

تو فکرشم 

2051