2737
2739
عنوان

چرا میگن فیلمای ترکی بدن؟؟؟

274 بازدید | 26 پست

اره بعضی از فیلمااا که درمورد خیانته بده منم

موافقم ولــی خو شما مجــبور نیستین

اونارو ببین

مثلا خدایی این سریال اتـــاق قـرمز عالیه

خیلیم هم آموزنده

دیدن قضیه قومری همچین چیزی واقعا

ممکنه اتفاق بیفته وای خدااا بدور

گول این مردای عوضیو نخورین

فیلم هفت و نیم از صدتا فیلم ترکی ک دیدم بدتر بود

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجبور نیستی ببینی اتاق قرمزو ببین

😐

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2728
درمورد چیه..؟

ایرانیه 

برو ببینش

2738
اها ایرانیه نه بدم میاد از فیلم ایرانی اصلا یادم نیست کی نگا کردم 

از تجاوز و بکارت و ترنس و این چیزا حرف میزنن

من کاراسودا رو خییییلییی دوس دارم

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
اه بدم میاد سریال میبینی؟؟

سریال ترکی زیاد میبینم

2706