2737
2739
عنوان

عوارض زینک برای کودک یک‌ساله

103 بازدید | 8 پست

به دخترم دادم که اشتهاش بیشتر بشه باعث شد شکمش شل و آبکی و چند بار در روز کار کنه. اشتهاشم کمشده نمیدونم بخاطر زینکه یا نه. کسی چنین عوارضی دیده؟

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  

سلام عزیزم من هم از 4ماهگی به تجویز پزشک زینک دادم ولی مثل نی نی شما هر بار میخورد شکمش کار میکرد از شش ماهگی برای اسید فولیک تجویز شده روزی یک دوم خیلی رو اشتهایی موثری تره در ضمن شکمش شل نکرد البته الان که ده ماهشهر دارم بهش نوتریژن میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از شش ماهگی ب دخترم میدم تا الان ک یک‌ونیم سالشه هر روز دو سی سی میدم بهش. عوارضش فقط یبوست بود ک ...

من روزی پنج سی سی دادم. پس زیاد میدم شاید. 

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
2728
سلام عزیزم من هم از 4ماهگی به تجویز پزشک زینک دادم ولی مثل نی نی شما هر بار میخورد شکمش کار میکرد از ...

ممنونم از جوابت. نوتریژن چیه؟

عزیزم مولتی ویتامین اشتها آور فوق العاده من خودم متیچشو دیدم البته افزایش قد و حافظه هم داره که من بنا به نیاز پسرم افزایش استهاشو گرفتم البته دارو خونه خاندان باید اینترنتی سفارش بدی میارن برات تو چیتگرم مجتمع آفتاب فروش حضوری چنتا از مغازه‌اش دارن قیمتشم 260

عزیزم مولتی ویتامین اشتها آور فوق العاده من خودم متیچشو دیدم البته افزایش قد و حافظه هم داره که من بنا به نیاز پسرم افزایش استهاشو گرفتم البته دارو خونه خاندان باید اینترنتی سفارش بدی میارن برات تو چیتگرم مجتمع آفتاب فروش حضوری چنتا از مغازه‌اش دارن قیمتشم 260

2738
عزیزم مولتی ویتامین اشتها آور فوق العاده من خودم متیچشو دیدم البته افزایش قد و حافظه هم داره که من ب ...

ممنونم گلم.