2737
2734

نی نی من نزدیک دو ماهشه، چند روزه انگار سیر نمیشه، شایدم مشکل چیز دیگس من متوجه نمیشم. شیر بهش میدم آروغشو میگیرم میخوابونم سر یه ربع نهایت بیدار میشه باز شیر میخاد. کلیم تلاش میکنم بیشتر بخوره خوابش نبره حین خوردن. شیر خودمو میخوره، تا الانم وزن گیریش خوب بوده.

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم💞 بچه برادر منم همین طور بودش  کلا انگار سیرابی نداشت  هیچ مشکلی نداره عزیزم ...

بیشتر از اون نگران خودمم، باورت میشه از صبح یه سرویس نتونستم برم

آشپزخونه پر ظرف شد. صبونه و ناهار به زور خوردم همه تلمبار شد روهم

پسر منم یه ماهشه شیرمو که میخوره یه ربع دیگه بازم شیر میخاد منم میدم  وزن گیریش خوبه

چطور به کارات میرسی؟ من امروز هنوز دوشم نگرفتم🤦‍♀️

بیشتر از اون نگران خودمم، باورت میشه از صبح یه سرویس نتونستم برم آشپزخونه پر ظرف شد. صبونه و ناهار ...

😍😍الهیی 

بچت بزار بخوره 

هیچ موقع از دهنش... در نیار 

اینطور سرد میشه 

دیگه بدن نمیخوره هیچی 

درک میکنم گلی واقعا سختته❤🥺واقعا خسته نباشید میگم

چطور به کارات میرسی؟ من امروز هنوز دوشم نگرفتم🤦‍♀️

خخ دیشب برای اولین بار بعد زایمانم شام گزاشتم😂اونم بزور تونستم بزارم 

کارامم که نگو خونه انگار بمب ترکیده چکنم تا فرصت پیدا میکنم استراحت میکنم چون وقتی بیدار میشه گریه میکنه همش سرپام😢

2740
خخ دیشب برای اولین بار بعد زایمانم شام گزاشتم😂اونم بزور تونستم بزارم  کارامم که نگو خونه انگا ...

الهیی

مث خودمی... من خونه رو نگاه میکنم حالم بد میشه ولی غذا میذارم هر شب. اگه بچه نذاره شوهرم بیاد نگه میداره یه چیزی درست کنم یا من بچه رو میگیرم با نظارت خودم غذا درست میکنه چون سر خود یه چیزی بپزه نمیشه خورد😶

عزیزم یه کم شیر خشک بده بهش کنار شیرت.

دیروز دادم همشون بالا آورد و صورتشو و دست و پاش دون دون شد میخارید. با این که قبلا هم یکی دو بار داده بودم. نان اپتی پرو بود. حالا شوهرم امروز میخاد ببلاک یک بگیره. سرچ کرد، گفتم بذار بریم دکتر بپرسیم چی بگیریم ، گفت تا اون موقع ذخیره داشته باشیم