2752
2734
عنوان

غمگینم

798 بازدید | 39 پست
دیروز ظهر همکارم بهم گفت شوهرمو با من تو ماشین دیده با وجوده اینکه من مریض بودم تو خونه.بعد زنگ زدم به شوهرمو براش قاطی کردم حسابی بهش فحش دادم البته مطمعن نبودم. بعد دوستم گفت با یه پزو سفید بودین. شوهرمم کلی قسم وو ایه که برات مدرک میارم حتما اشتباه دیدن . باهاش قهر کردم .تو این کشمکش بهترین دوستو و همکارمم قلبمو شکوند و ازم طلبکار شد. مامانمم زنگ زد ناله و عجز که شیر توالتمون خرابه اینهمه پول خرج کردم . من بدبختم .و گریه و این حرفا . حالا من تنها م و فقط به تکونای دخترم دلخوشم . دلم یه همزبون یه دوست واقعی میخواد . و الان فقط منمو و دخترمو خدامون
خدایا میدونم هستی و میدونم حواست بهم هست اگه یه وقتایی یادم میره منو ببخش.دوست دارم مرسی به خاطر همه چیزایی که بهم دادی و میخوای بدی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واه شاید همکارت دروغ گفته اشتباه دیده همینطور بی خود دعوا کردی فحش دادی
الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
همکارم خودش ندیده بود .برادرش دیده بود. اما دلم نسبت بهش یه جوریه . نمیدونم شاید من مقصرم شاید من اشتباه کردم و زود قضاوت کردم . اما اینجور مواقع میفهمی کی وافعا باهته کی فقط ادا در میاره
خدایا میدونم هستی و میدونم حواست بهم هست اگه یه وقتایی یادم میره منو ببخش.دوست دارم مرسی به خاطر همه چیزایی که بهم دادی و میخوای بدی
دلم نمیخواد برم خونه .حتی پیش مامانم یا دوستام . دلم میخواد برم جایی که هیچ کس منو نمیشناخت و یه محبت خالصانه و واقعی
مگر از شوهرت چیزی دیده بودی شنیده بودی که یهو پریدی بهش سر یه حرف
اگر تهمت زده باشی چی بعدش بهت ثابت شه شوهرت نبوده خجالت نمیکشی؟
حالا که دعوا کردی حداقل بدترش نکن با شوهرت صحبت کن خیالت راحت بشه اون نبوده بعد ازش عذرخواهی کن
اگر خدای نکرده یک درصد شوهرت بوده باشه بعد یه فکر درست حسابی کن حالا قصاص قبل جنایت نکن
الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
نمیدونم در ظاهر که نه اما من شوهرم نمایشگاه ماشین داره . کارش معلوم نیست.
اره دیده بودم تازه 6 ماه از زندگی مشترکم گذشته بود .اون سرباز بود و بیکار و بی پول