2737
2734

@می_می_ناز    

https://www.ninisite.com/user/fe7ec2a1-5a04-4318-9173-a12423c74d5c/می-می-ناز

ایشون مریض بودن دوسال بعدش ک این تاپیک رو زدن چند وقت بعدش فوت شدن😔یکی از بچشون ۱۱ سالش بود الان حتما شده ۱۷ سالش

وای خدا گریم گرفت هنوز تاپیکشون رو بالا میارن و براش فاتحه میفرستن لطفا شمام براشون بفرستید

وقتی متن تاپیک رو میخونید اصلا حالتون بد میشه😔

کاربری که داری امضامو میخونم قلبم بد شکسته💔یه صلوات برای درست شدن مشکلم بفرست شاید خدای من صدای تو رو شنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خدا بیامرزتش منم بار اول خوندنی گریه کردم کلی براش

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2728
اره خدا بیامرزتش منم بار اول خوندنی گریه کردم کلی براش

منم کلن حال خودمو فراموش کردم

کاش چشمم به تاپیکشون نمیخورد

کاربری که داری امضامو میخونم قلبم بد شکسته💔یه صلوات برای درست شدن مشکلم بفرست شاید خدای من صدای تو رو شنید

اره اینم و یک تاپیک دیگه بود خانمه با بچه ۶ ماهه و شوهرش داخل هواپیما فکر کنم تبریز بود سال ۸۹ هواپیما به کوه برخورد میکنه کل سرنشینا فوت میشن

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2738
منم یکی از دوستام پارسال خودکشی کرد چند وقت پیش دیدم پیج اینستاگرام نی نی سایت رو فالو میکنه خیلی ...

میشه بپرسم چرا خودکشی کرد؟

چقدر بد😔😔خدا رحمتش کنه

عزیزم ازکجافهمیدی فوت شدن؟

دوستاش تو نی نی سایت هستن حتی عکس سنگ قبرشو گذاشتن😔

اره اینم و یک تاپیک دیگه بود خانمه با بچه ۶ ماهه و شوهرش داخل هواپیما فکر کنم تبریز بود سال ۸۹ هواپی ...

اینو شنیدم گفتن کاربر اینجا بوده

با ارزوی رهایی از ارزوها... 
منم کلن حال خودمو فراموش کردم کاش چشمم به تاپیکشون نمیخورد

کدوم تاپیکشه؟

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
اره اینم و یک تاپیک دیگه بود خانمه با بچه ۶ ماهه و شوهرش داخل هواپیما فکر کنم تبریز بود سال ۸۹ هواپی ...

وای خدا اصلا این خبرا رو نمیشه گوش کرد خدایا گناه دارن

2706