2733
2734
عنوان

به شوهرم کلک بزنم؟؟؟،😎🤭😁

421 بازدید | 31 پست

یه گوشی گرفته نوت هشته برا خودش البته دس دوم در حدنوووووووو.بعد اینو داده به من تا ماه بعد که بیاد یه گوشی خوب برام بگیره استفاده کنم.البته خوب از نظر من یعنی در حد شش هفت تومان،😕😐خب بگذریم....الان می‌خوام بهش بگم برو یه گوشی ساده سامسونگ بگیر برا خودت چون می‌دونم خراب می‌کنه وسایلشو.بعد بگم با اون پولی که می‌خواسته گوشی برا من بگیره برم طلا بگیرم چطوره؟یا بگم همون گوشی رو برام بگیره چون می‌دونم چند سالی باید با این گوشی سر کنم.گوشی های من دیر خراب میشن لامذهبا😭😭😭

ررنگی  رنگی و شاد باش یادت  نره  زمین باآدمای  خوشحال خوشکلتره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن گناه داره بیچاره😬😂

اخه می‌دونم خرابش می‌کنه.ولی از یه جهتم میگم گناه داره چرا نباید وسیله خوب استفاده کنه.موندم چیکار کنم

2738
برعکس من که گوشی هام یکسال بیشتربرام‌کارنمیکنن مشکل ازمنه انگار

من نمی‌دونم چرا خراب نمیشن با این که من خیلی شلخته ام.خخخخخ

آخه عزیزه دلم ۷تومن تواین زمونه اینقدرطلانمیکنه که خوشحال بشی بزارحداقل یه گوشی خوب داشته باشی خوشحا ...

خوب می‌دونم بریم بخریم حتما یه چند تومنی میزارع روش چون طلاهامو فروخت اینجوری میگم برام بخره

اخه می‌دونم خرابش می‌کنه.ولی از یه جهتم میگم گناه داره چرا نباید وسیله خوب استفاده کنه.موندم چیکار ک ...

اره خب داره زحمت میکشه خودشم بزا استفاده کنه گناه داره

هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه...
اره خب داره زحمت میکشه خودشم بزا استفاده کنه گناه داره

ولش کن جهنم و ضررمیدم به خودش.سال دیگه برم دانشگاه هم یه گوشی باید داشته باشم حافظه زیاد داشته باشه.یکی دیگه میخرن

نه پول اون گوشی ساده هرم بزار روش طلا بگیر گوشی میخواد چیکار شوهرت 😐

وای گناه از داره .دلم نمیاد.البته خودم بر این باورم خیلی نباید به مردا رو داد و باید خرج کرد ولی تازگی ها خیلی خوب شده دلم نمیاد اذیتش کنم😂😂😂

2706