2737
2739
عنوان

یه اعتراف..............😳😳😑😑😐😂😂

199 بازدید | 20 پست

خودمم می‌دونم کار خوبی نکردم ولی هر چی خواستم انجامش را ندم نشد که بشه هی وسوسه میشدم..😬😬😬😬😬😬😬.............من گوشی برادرشوهرمو میخواست بفروشه ازش خریدم بعد همه اطلاعاتشون پاکیده بود منم با خیال راحت رفتم واتساپ وصل کنم دیدم مخاطبینش بالا اومدن برام😐😐😐منم  اول فک کردم مخاطبین خودمه  بعد که رفتم داخل دیدم ای دل غافل اینا که مال من نیست منم که کنجکاوووووو رفتم سر وقت چتاش😖😖😖😖گفتم یکم بخونم بعد پاکشون کنم بعد دیدم با خواهرشوهرم حرف میزده خواهرشوهرم در مورد من میگفته .بهم گفته بد ترکیب😬😬😬😂😂😂😂آخه همش 16سالشع من به اون بدی نکردم مث خواهرام دوسش دارم  اونم تک دختره واقعا پیش خودم خیلی مهربونه ولی چت هاش اصلا اینجوری نشون نمی‌داد .ولی طفلی برادرشوهرم اصلا در موردم بد نگفت .آدم دو رو خیلی بده جلو روت یه چیز باشه پشت سرت یه جور دیگه.نمی‌دونم چرا اینو گفته بود مونده رو دلم😭😭.....لطفا فحش ندید اول فک کردم مخاطبینش خودمه.ولی بهش میگم چتاشو خوندم چون می‌دونم خیلی به دل نمیگیره مثل داداشم میمونه خیلی باهاش راحتم.یکم عذاب وجدان داشتم گفتم برای چند نفر بگم تخلیه بشم امشبو🥴🥴🥴🥴

ررنگی  رنگی و شاد باش یادت  نره  زمین باآدمای  خوشحال خوشکلتره.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ول کن بچس

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731

میتونی برنامه ریکاوری نصب کنی فیلم ها و عکس های از دست رفته رو هم ببینی 

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 
2738

خب کار بدی بود ولی درکت میکنم تودت نمیخواستی این کارو کنی.

در مورد خواهرشوهرت:ببین خودت شاید پشت سر خیلیها یه لحظه یه چیزی بگی ولی وااااقعا دوسشون داشته باشیو بی منطور از روی عصبانیت یا شوخی یا.... بگی ولی تا وقتی اون طرف متوجه نشه و حرنت ها از بین نره اون رابطه هیچ مشکلی پیدا نمیکنه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2706