2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نرو عزیز من یه وقت خدای نکرده کسی ببینتتون خیلی بد میشه ها

وقتی خانواده تون سخت گیرن این کارا رو نکنید 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738

با مادرت در جریان بزار

من ی بار گفتم من میرم فلان جا فلانی ببینم مامان اجازه داد ولی حرص خورد یکمی که دیر کردم 😁

البتهه من قبلشم مادرمو در جریان گزاشتم که باهم حرف میزنیم حتی مادرپدر طرفم میدونستن چون قصد ازدواج داشتیم

یکی بود یکی نبود...اول که بود تو بودی اونی که تو قلب تو نبود من بودم..یکی داشت یکی نداشت...اون که داشت تو بودی اون که جز تو کسی نداشت من بودم یکی خواست یکی نخواست...اونی که نخواست از تو جدا بشه من بودم یکی گفت یکی نگفت...اونی که گفت دوستت دارم من بودم!!!
نمیتونم کات کنم باهاش...دوسش دارم

تصویری صحبت کنید بیرون نرو فقط خطرناکه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
با مادرت در جریان بزار من ی بار گفتم من میرم فلان جا فلانی ببینم مامان اجازه داد ولی حرص خورد یکمی ...

خوشبحالت 

من مامانم خیلی طرز فکرش قدیمیه بگم بهش میره به بابام میگه دعوا میشه🙁

2706