2733
2739

بچه ها من بارها تاپیک زدم ..خیلی ناراحتم چون قدرت تصمیم گیریم صفره..من سال دوم کنکورم بود امسال پرستاری شهید بهشتی اوردم (پردیس زدم برای اینکه بتونم سال بعد شرکت کنم)ورودی بهمنم ..شاگرد زرنگم بودم..الان نمیدونم بخونم برای پزشکی یا پرستاری رو تا دکتراش برم ؟؟؟

یه خورده هم برای درس کسلم..ولی با خودم میگم بعضی وقتا به ازای دیوونه شدنتم شده درس بخون..وضع مالیمون هم خداروشکر خوبه..نمیدونم بگین چیکار کنم؟؟😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پرستاری همونطور که دوستمون گفتن برای مهاجرت راحت تره

این رو هم در نظیر بگیر متاسفانه توی جامعه حتی خانم ها هم دکتر زن رو قبول ندارن و عملا به دو تا تخصص پوست و زنان محدود میشی

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.
2738
ینی چند سال دیگه پشیمون نمیشم؟

تصمیم قطعیتو الان بگیر، جوری که ۱۰سال بعد به خودت بگی بهترین تصمیم رو اونموقع گرفتم. من اگه جای تو بودم رو گفتم. 

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
2706