2737
2734
عنوان

چرا یکی از دوستامو که میبینم استرس

123 بازدید | 18 پست

منو میگیره،،همسایه سابق مون 

خیلی پز میده جلو من 

خیلی با حرفاش حرصمو  در میاره

بعد دو سال دیدمش

دیده مغازه باز کردیم

نه تبریک

سریع گفت چقدر مغازه ت خالی

هیچی نداری که...

منم خیلی ناراحت شدم

باز گفت تنهایی کار میکنی  

لیسانس زبان شاگرد اول بودیم

نمی خوام ببینمش دیگه

چی کار کنم که نیاد

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

الان دستام سرد هنو

به پت پت افتادم

آخه چه کنم 

کم نیارم

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لبخند بزن

می خوام اخم کنم اصلا دیگه نبینمش

چرا لبخند بزنم

2731

سعی کن خونسرد باشی هروقت کسی خواست باحرفاش ناراحتت کنه

عصبی بشی یا داد میزنی یا حرف کم میاری

کاملا نفس عمیق بکش بزار ،طرف حرفاش تموم بشه تا حرفای اون تموم بشه کلی حرف دندون شکن توی ذهنت میاد 

باید میگفتی باز خوبه مغازه خالی باشه ولی مغز آدم نه!

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2738
سعی کن خونسرد باشی هروقت کسی خواست باحرفاش ناراحتت کنه عصبی بشی یا داد میزنی یا حرف کم میاری ...

بهتره دیگه جوابشو نمیدم

گفتم فعلا همینه

بد جوری تو دلمو خالی کرد

بهتره دیگه جوابشو نمیدم گفتم فعلا همینه بد جوری تو دلمو خالی کرد

بیخیال بابا همه که اولش چندتا شعبه باهم باز نمیکنن

همین که انقدر همت و اراده داشتی که شروع کردی صدتا پله از خیلیا جلویی به خودت افتخار کن💪

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
ببین اینو مطمئن باش اگر کسی کمبودی نداشته باشه یا حرصش نگیره متلک نمیگه حتما یه برتری داری پس خوشحا ...

حتما یه چی تو من میبینه

چطور اعتماد به نفس مو ببرم بالا

حتما یه چی تو من میبینه چطور اعتماد به نفس مو ببرم بالا

به همین حرفا فکر کن😀

خودتو در نظر بگیر توی موقعیتایی که به یه نفر متلک گفتی یا نیش و کنایه زدی طرف چه ویژگی داشته؟قطعا واسه هممون پیش اومده

هیچکس نمیاد به یه آدم بدبخت ضعیف متلک بندازه مطمئن باش

من جای تو بودم خوشحال میشدم 😁😁

لطفا لایک نکنید مچکرم😊
بیخیال بابا همه که اولش چندتا شعبه باهم باز نمیکنن همین که انقدر همت و اراده داشتی که شروع کردی ...

آخه تو تیپم مغازه اینا نبود

چون شغل مناسبی پیدا نکردم با برادرم شریکی زدیم

بچه ها آدرس کانال اینه خواهشن حمایت کنید

پستم داریم

تلفن سفارشات۰۹۰۵۴۷۱۵۴۷۷
https://t.me/PAry051 جهت سفارش و سوالت
لینک کانال :galeriparii@

آخه تو تیپم مغازه اینا نبود چون شغل مناسبی پیدا نکردم با برادرم شریکی زدیم بچه ها آدرس کانال اینه ...

اصلا به تیپ اینا بستگی نداره خب شما اونموقع ذهنیتت اون بوده تفکرت اون بوده ولی الانم بیکار نموندی و سرپا ایستادی

ایشالا خیلی خیلی کارتون رونق پیدا کنه😊🌹

2706