2737
2734

خونه ما سرده

چی بپوشم هم تحمل کنمش هم گرم بشم از جایی آنلاین سفارش دادین؟؟؟؟من رفتم بخرم هیچ کجا هیچی نداره انگاری

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

من همچنان پیرهن😂گر داره بدنم سردم نمیشه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بافت پانچو بگیر که شکمتواذیت نکنه

پاهام!! چه کنم

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2731

بااجازه اسی بچه هاللاس نوزادی شماره چندمیگیرین نی نی من برج۱۲دنیامیادمیشه کمکم کنین تا۱سالگیش چه شکاره هایی بخرم وچندتا

خدایاجونم این روزهاخیلی بهت نیازدارم خداجون یه لطفی درحق من بکن نینیم سالم بیادبغلم ویه زندگی سه نفره تشکیل بدیم وخونمون پرازعشق بشه  

مگه باردارا شلوار نمیتونن بپوشن؟  من موقع بارداری شلوار مخمل میپوشیدم.

خداوندا مرا ببخش به خاطر تمام گله هایم.به خاطر درهایی کوبیدم و هیچ کدام در خانه تو نبودند. به خاطر تمام لحظه هایی که بامن بودی و من فکر کردم که تنها هستم.مرا ببخش
2738
مگه باردارا شلوار نمیتونن بپوشن؟   من موقع بارداری شلوار مخمل میپوشیدم.

ماهای اخر سخته براکسایی که عادت به شلوار جذب دارن بخوان شلواربپوشن من خودم توبارداریم شلوارگشادنمیتونستم بپوشم😐😑جذبم چون به شکم فشارمیاوردنمیتونستم 😂

خدایاشکرت
بااجازه اسی بچه هاللاس نوزادی شماره چندمیگیرین نی نی من برج۱۲دنیامیادمیشه کمکم کنین تا۱سالگیش چه شکا ...

سایز صفر دو دست 

کلا اگر ۴۰ روز بکاربیاد😑

سایز یک ۲دست

بعدش تازه خرید کن چون تا ۳ماهگی اینا بچه بزرگ شده و لباسای خوشگل زیادی هست. چون دم عید دنیا میاد توصیه میکنم اصلا دنبال لباس گرم انچنانی نرو

عوضش لباس سرهمی خوشکل واسه عیدش بخر

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
سایز صفر دو دست  کلا اگر ۴۰ روز بکاربیاد😑 سایز یک ۲دست بعدش تازه خرید کن چون تا ۳ماهگی اینا ...

خب لباس گرم چی بگیرم شماره چند سرهمی سایزچند اخه مامانم میخوادبخرع

خدایاجونم این روزهاخیلی بهت نیازدارم خداجون یه لطفی درحق من بکن نینیم سالم بیادبغلم ویه زندگی سه نفره تشکیل بدیم وخونمون پرازعشق بشه  
ماهای اخر سخته براکسایی که عادت به شلوار جذب دارن بخوان شلواربپوشن من خودم توبارداریم شلوارگشادنمیتو ...

یه عده انگار کلا درکی از حاملگی ندارن نظر میدن ولشون کن  

مگه باردارا شلوار نمیتونن بپوشن؟   من موقع بارداری شلوار مخمل میپوشیدم.

تا جاییکه من سه بار تجربه حاملگی دارمخیر نمیتونن بپوشن

لابد شلوار حاملگی هم یه توهمه که روی درب مغازه ها میتویسن م جود هست