2737
2739
عنوان

بچه ها بیاین از امروز تا بیست و چهارساعت دیگه هیچ گناهی نکنیم *

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 36 پست
این قاعده رو یه مدت تمرین کن ببین چی میشه فقط وقتی صحبت کن که ۱_ مفید ۲_ لازم ۳_ از روی خیرخواهی با ...

چقد نکته ی عالی بود ... خدا خیرتون بده ممنونم ***

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من به روزا فکر میکنم میبینم گناهی انجام نمیدم 😐📿

چقدر خوب .. خدا کمک کنه و همگی در این راه موفق باشیم ***

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
2731
خب در عوضش چی؟ اگه هیچ گناهی نکنم تو تضمین میکنی خدا حداقل کوچیک ترین چیزیو که میخوام بهم بده؟

عزیزم شما وجودت خیلی خیلی با ارزش تر از این هست که خودتو به گناه آلوده کنی ...

مثل اینکه پزشکی به شما بگه سیب بخور ... یا فرضا ویتامین د بخور برای سلامتی خوبه . و ما چون میدونیم اینطوری برای خودمون بهتره انجامش میدیم .

آفریینده ی ما خالق ما میخواد ما پاک باشیم وجود ارزشمندمون رو ثانیه هایی که هدیه ی خودش به ماهستن صرف کار بیهوده و گناه نکنیم و در واقع هدر ندیم ...

اینکه گناه نکنیم یعنی قدر خودمون رو بدونیم قدر ثانیه هامون رو قدر ظرفیت های وجودمون رو ...

اگر این نگاه رو به گناه نکردن نداشه باشیم دیگه در مقابله به مثلش نمیخوایم که چیزی در عوض بدست بیاریم 

گرچه از تمام وجودم دعا میکنم که بهترین ها رو خدا براتون قرار بده و به امید خدا زود زود زود به خواسته تون برسین *

و هنگامی که بندگان من، از تو در باره من سؤال کنند، (بگو:) من نزدیکم! دعای دعا کننده را، به هنگامی که مرا می‌خواند، پاسخ می‌گویم! پس باید دعوت مرا بپذیرند، و به من ایمان بیاورند، تا راه یابند (و به مقصد برسند)! => بقره آیه ی صد و هشتاد و شش

خیر شما خیر منه😍😘 دلت پر از عشق خدا عزیزدلم❤

عزیز دلین لحظه هاتون مملو از نگاه و مهر ویژه ی خدا ***

چقدر خوب .. خدا کمک کنه و همگی در این راه موفق باشیم ***

انشالله ❤

باباکرم میخواد دلو میکشه به دندون 💃😀 باباکرم میخواد جوری همه بگن جون 💃😀😂  باباکرم میخواد دوباره بلرزونه 💃😀😂 جوری یهو خفن میاد که همه کف کنن  برن خونه 💃😀 😂  میریم تعطیلات یعنی میریم یه جا پلاس شیم 😀💃😂 میگم میشه  شمالو ترجیح داد  تو میگی خزه باکلاس شیم 😀💃😂 ساقی هستم چیزی خواستین درخدمتم 😂💃😀🍺 ارسال به تمام کشور 😂😎💃👋🍺