2137
2106

سلام دوستای گل * خووووبین ؟

بیایین سعی کنیم این بیست و چهار ساعت گناهی نکنیم *

هستین ؟

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

که چی بشه

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

غیبت نکنیم 

بداخلاقی نکنبم 

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از امروز یعنی ۸ مهر تصمیم گرفتم که دیگه ناامید نباشم که بزرگترین گناهه وبه جاش به خدا توکل کنم وهمه امورم رو به خدا بسپارم که اون برام همیشه قشنگترینشو میسازه خدایا دوست دارم   خدا منو دوست داره وبهترین هارو برام رقم میزنه🥰❤
که چی بشه

که پاک تر باشیم 

که وجود به این ارزشمندیمون که لیاقت بهترین ها رو داره آلوده نکنیم ...

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
2050
که پاک تر باشیم  که وجود به این ارزشمندیمون که لیاقت بهترین ها رو داره آلوده نکنیم ...

هرکاری که خوشحالت میکنه انجام بده

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
که چی بشه

یکی از کارهایی که خیلی مورد پسند خداست ترک گناهه حتی به اندازه یک دقیقه . تو نیت کن خدایا من یک دقیقه به عشقت گناه نمیکنم خودت تاثیرشو میبینی . ماها اشتباهمون اینه که فکر میکنم فقط باید دعا کنیم که خدا چیزیو بهمون بده ترک گناه معجزه میکنه

2183
راستی بچه ها شنیدید اقدس خانم شوهرش رفته زن گرفته.اوففففف.. واه واه بلا به دور😒

اقدس خانم کیه؟🧐🤔

بحَقّ الحُسَین.                                                                        اللهم عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج.                                                               🖤🖤🖤🖤                                                                        دعای من در روضه.                                                                ابا عبدلله الحسین علیه السلام.                                                فقط ظهور امام زمانم   

دوستای گل ممنون از محبتتون 

پس به امید خدا و با لطفش میریم به مبارزه با گناه ها **

انشالله موفق باشیم همگی

2191