2733
2734

سلام .عزیزا چن روز قبل موعد علاعم بارداریو داشتین؟کسی بوده ک زیر شکمش تیربکشه بزنه به پاش بعد ول کن دوباره شروع شه؟حالت تهوع داشته یا گاهیم یهوضربان قلبش بره بالا

خدایا خودت حاجت روام کن من چشمم به کرم توعه❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره من تیر کشیدن شدید رو داشتم

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
2742
2738
تیر میکشید ول میکرد ولی دردش قابل تحمل بود؟

مثل پریودی بود

بعد ول میکرد

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
بله عزیزم همگی علائم اصلیه و ترشح و بالارفتن دمای بدن وضربان قلب و علائمی شبیه پریودی

من همه رو دارم همش هم تشنم میشه و گرممه بخاریم همش روکمه دوروزه اینطورم امروز بیشتر حس میکنم

اما ۸ روز دیگ موعدمه ممکنه به این زودی؟؟😢🤲

مامانم قبل اینکه بی بی چک بزنه میفهمه

فک کنم گفت اینجوری میکرد

بخواب سمت راست یاچپ یادم نمیاد صبح وقتی که تازه بیدارشدی وهیچی نخوردی بعد دستتو یکم زیر شکمت بمال ی چیزی مثل ی گلوله زیر دستت حس میکنی اگه بود بارداری 

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.
مامانم قبل اینکه بی بی چک بزنه میفهمه فک کنم گفت اینجوری میکرد بخواب سمت راست یاچپ یادم نمیاد صبح ...

البته مامانم علائمی مثل پریود داشت و درد نوک سینه و سفت شدنش

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.
من همه رو دارم همش هم تشنم میشه و گرممه بخاریم همش روکمه دوروزه اینطورم امروز بیشتر حس میکنم اما ۸ ...

بله عزیزم بدن هرکس ی جور واکنش نشون میده انشاالله ک هستی فعلا امیدوار نباش فقط توکل کن ب خدا

واسه امضات 10صلوات فرستادم، 🙏🙏💋😍😘😘😘

مامانم قبل اینکه بی بی چک بزنه میفهمه فک کنم گفت اینجوری میکرد بخواب سمت راست یاچپ یادم نمیاد صبح ...

مرسی عزیزم حتما انجامش میدم

بله عزیزم بدن هرکس ی جور واکنش نشون میده انشاالله ک هستی فعلا امیدوار نباش فقط توکل کن ب خدا واسه ا ...

مرسی عزیزم🙈🙈🙈سعیمو میکنم

الهی حاجت رواشی ممنونم ازت❤❤❤😍🤲

2706