2733
2739
عنوان

کرونا گرفتم

70 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها ازاسترس دارم می میرم

پنج روزه کرونا گرفتم علائمم یکم سرفه خشک ابریزش بینی عطسه گرگرفتگی ازدیروز هم حس بویاییم رفته همش نگرانم که نزنه به ریم 😭دوز اول واکسن سینوفارم روقبلا زدم کسی بوده که این علائما رو داشته وبه ریش اسیبی نزده باشه

منم دلتا گرفتم همینجوری بودم تقریبا...به ریه ام نزد.

الان خوب شدین شنیدم دلتا ۴روز که بشه به ریه حمله میکنه  دیروز رفتم دکتر هرچی اصرار کردم سی تی اسکن نتوشت چون اکسیژن خونم۹۹بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان خوب شدین شنیدم دلتا ۴روز که بشه به ریه حمله میکنه  دیروز رفتم دکتر هرچی اصرار کردم سی تی ا ...

آره من اواخر مرداد گرفتم،چیزی که خیلی اذیتم کرد آبریزش بینی و کیپ شدن گوش و بینیم بود.

که تا آخرش هم همراهم بود.اصلا دکتر نرفتم من

2728
آره من اواخر مرداد گرفتم،چیزی که خیلی اذیتم کرد آبریزش بینی و کیپ شدن گوش و بینیم بود. که تا آخرش ه ...

خداکنه منم مثل شما باشم نزنه به ریم برام رعا کنید استرس منو کشته من از نامزدم گرفتم بعداز هفت روز یکم ریشو درگیر کردولی الان خوب شده

خداکنه منم مثل شما باشم نزنه به ریم برام رعا کنید استرس منو کشته من از نامزدم گرفتم بعداز هفت روز یک ...

انشاالله به زودی خوب بشید.اصلا استرس نداشته باش.

من که باردار هم بودم موقع مریضی.

آب نمک زیاد قرقره کن و داخل بینیت هم بریز و تخلیه کن.البته زیاد شور نباشه.نخود پخته و آب هویج و میوه و سبزی تازه هم خوبه واسه کرونا

انشاالله به زودی خوب بشید.اصلا استرس نداشته باش. من که باردار هم بودم موقع مریضی. آب نمک زیاد قرقر ...

ممنون عزیزم اره مرتب اب نمک غرغره میکنم میوه وایناهم میخورم دیگه خدا خودش بخیر کنه