2733
2739

خانما من و شوهرم نسبت به خواهر بردارام وضع مالی انچنانی نداریم چون دانشجویی ازدواج کردیم

واسه همین اونا خیلی به ما لطف داشتن و پا گشا و شب عروسی و تولد بچه هام کمتر از ربع سکه و اینا ندادن . مثلا خواهرم شوهرش متخصصه تا الان دو تا ربع سکه و طلا و اینا داده ولی خب میدونم شوهرش بهش پول نمیده و خیلی اذیتش میکنه

حالا مثلا بعد 5 سال من میخوام واسه تولد بچه های خواهر برادرام یه چی بگیرم میگه یه تیشرت بگیر!!! میگم چطور تو برا دور بری هات که مجردن و هیچی هم مارو کمک نکردن طلا خریدی من هیچی نخرم. منم این دفعه گفتم حتما میخرم ولی خب همش اعصاب خوردیه دیگه. شما بودین چیکار میکردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همون ربع سکه رو که گرفتین به کادو بدین..... بلکه همسرتون یه عبرت بگیره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

حتما میخریدم برای فامیلام

چطور بلده برای فامیلای خودش بده برای تو بلد نیست

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2738
گفتم دیگه بمیرم جبران میکنم ولی خب اعصاب خوردی درست میکنه اقعا طور روش میشه بعد به من میگه من پسرم ...

تو این مورد اصلا کوتاه نیا. یه دعوا میشه اما بعد حساب کار دستش میاد که همینطور که اون خونوادش مهمه براش توام برات مهمه

کاش شوهر شما با عروس ما ازدواج کرده بودن  به هیچکس هدیه نمیدادن 😂😂😂 خدا سر عقل بیارشون&nbs ...

م بخدا هرکی یه چی میده همش تو ذهنمه میگم چطوری تلافی کنم متاسفانه چون خانواده خودش هیچ کاری برامون نکردن با پرر ویی طرفای منم ب  روی خودش نمیاره

حتما میخریدم برای فامیلام چطور بلده برای فامیلای خودش بده برای تو بلد نیست

اینقدر دعوا کردیم گفتمش چطور فامیلای خودت هیچی ندادن ولی تو میدی میگه من پسرم باید کک خانوادم کنم

منم گفتم من کمک خانوادم نمیکنم ولی جبران کردن که بلدم