2733
2739

منظورت آدرخش هست؟

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم شوهرم میگه برم ماشین بزرگ بگیرم من قبول نمیکنم خیلی سخته.شوهر خواهرم راننده بود تصادف کرد همه فکش و دندوناش شکست خیلی وحشتناکه

ررنگی  رنگی و شاد باش یادت  نره  زمین باآدمای  خوشحال خوشکلتره.
منم شوهرم میگه برم ماشین بزرگ بگیرم من قبول نمیکنم خیلی سخته.شوهر خواهرم راننده بود تصادف کرد همه فک ...

ای بابا چه بد. 

آخه چه میشه کرد . خرج زندگی . الان نیسان داریم درآمدش خیلی نیست.

شوهرت الان چه کار می‌کنه ؟

شوهر خواهرم کارش ادامه داد

ای بابا چه بد.  آخه چه میشه کرد . خرج زندگی . الان نیسان داریم درآمدش خیلی نیست. شوهرت الان چ ...

شوهر خودم که تهران نونوایی اجاره داره.میگه اونجا رو ول کنم بیام ماشین بگیرم.شوهر خواهرم هنوز خونه اس. کار نمیکنه فقط در رفت و آماده که بتونه دیه اشو بگیره که معلوم نیس بدن یا نه

2738
منم شوهرم میگه برم ماشین بزرگ بگیرم من قبول نمیکنم خیلی سخته.شوهر خواهرم راننده بود تصادف کرد همه فک ...

عزیز این چه طرز جواب دادنه.الان این جواب چه کمکی به استاتر کرد چه ربطی داره یعنی ماشین سواری تصادف نمیکنه؟وقتی ایشون قصد خرید دارن چرا اتفاقای بدی میگی خوب بود یه دور از جونی تو جمله ت استفاده میکردی

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
شوهر خودم که تهران نونوایی اجاره داره.میگه اونجا رو ول کنم بیام ماشین بگیرم.شوهر خواهرم هنوز خونه اس ...

عجب ،خدا کمکش کنه .

اگه درآمد شوهرت خوبه بزار همون نونوایی ادامه بده.

اسم ماشین ؟!!! من منظورم ایسوزو ،اسم ماشین

من برادر شوهرم داره رفته تو شرکت لبنیات.شوهرت اگه اهل کار باشه در امدش خوبه.روزای تعطیل هم برای اسباب کشی ازش استفاده میکنه

عزیز این چه طرز جواب دادنه.الان این جواب چه کمکی به استاتر کرد چه ربطی داره یعنی ماشین سواری تصادف ن ...

اوه ببخشید.من تند تایپ کردم فراموش شد،،

عزیز این چه طرز جواب دادنه.الان این جواب چه کمکی به استاتر کرد چه ربطی داره یعنی ماشین سواری تصادف ن ...

ولی قبول کن کار با ماشین سنگین واقعا خطرناکه.من به شخصه قبول نمیکنم.خب استاترم اگه شک داشت نمییومد اینجا بپرسه.خب منم واقعیت و گفتم

ولی قبول کن کار با ماشین سنگین واقعا خطرناکه.من به شخصه قبول نمیکنم.خب استاترم اگه شک داشت نمییومد ا ...

درسته همه ی کارا سختی و خطر خودشو داره .اسی از درامدش پرسید.وگرنه خدا برای هیچکس نیاره تو همه ی ماشینا تصادف هست.بعدم این ایسوزو بیشتر تو شهریه یا برون شهری 

از پراید که یه قوطی حلبیه خطرناکتر نیست که

2706