2737
2739

یعنی میشه منم خونه دار بشم واسم دعا کنین مسکن ملی ثبت نام کنم اسم شوهرم در بیاد ما هم خونه دار بشیم😭😭😭

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شالله که هم رییس جمهور رو سفید میشه هم شما خونه دارمیشید . به حق این ماه ربیع

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2738
شرایطش چ جوریه؟

از هفته دیگه سایتش باز گیشه واسه ثبت نام و اونایی ک خونه یا زمین به نامشون نیست رو میدن و چهل تومن اول میگیرنو 150 تومن رو وام میدن

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"

مسکن ملی که زمان روحانی هم بود و ثبت نام میکردن چیز جدیدی نیست که الان شنیدین.

میدونید قسط هاش چنده؟ شرایطش چیه؟

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
به منم بگین

بالا نوشتم گلم

2706