2733
2734
از اینکه تو توالت عکس گرفتی معلومه ذوق زده شدی😁 یدونه دیگه امتحان کن.

خیلی میدونی  کیست داشتم خیلی به دکتر رفتم 

اخرشم خدا خیرش بده یه دکتری تو اینستا  گفت اصلاح سبک کن با اصلاح سبک  ۳ ماهه پریودم منظم شده بود اما این ماه ۱۶ وقت پری نشدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میدونی احساس میکنم کمرم درد میکنه دیکه شکمم منظورم تخمدانام یه جوری شدن و سینه ها راستی علایم باردا ...

تجربه خودمو میگم بهت...من وقت پریودم که رسید دلدردشدید و کمر درد شدم اما دیدم پریود نمیشم...اخلاقم به شدت بد شده بود هرروز الکی با شوهرم دعوا داشتم ....پوستم چرب شده بود....سینه هام خیلی ورم و درد میکرد ...نوک سینه هامم تیره شد

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم ....مارا به سخت جانی خود این گمان نبود🌼🌼یه لیسانسه ی بیکار🌾
2731
راستی واکسن هم زدم دز اول رو

کاش نمیزدی.مگه نمیدونستی ممکنه باردار باشی واکسن کرونا تاقبل از هفته دوازده بارداری نباید زد

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم ....مارا به سخت جانی خود این گمان نبود🌼🌼یه لیسانسه ی بیکار🌾