2737
2734
خواهش ميكنم عزيزم آره كلا همين شد اتاق خصوصيش ٧١٢ تومنه ولي اصلا به درد نميخوره اول ميخواستيم بگي ...

ممنون از راهنماييت مامان خوب و مهربون...

ايشالا كه ني نيت بسلامتي بزرگ بشه و خدا هميشه محافظش باشه

خيلي كمكم كردي

مرسي واقعا ❤️

...I faith to myself
ممنون از راهنماييت مامان خوب و مهربون... ايشالا كه ني نيت بسلامتي بزرگ بشه و خدا هميشه محافظش باشه ...

خواهش ميكنم عزيزم.

ان شاالله ني ني شمام با سلامتي به دنيا مياد خودتم با سلامتي مرخص ميشي😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان اي سيو به بخش قلب مگه نميگن؟

ان اي سي يو بخش مراقب هاي ويژه مخصوص نوزادانه ممكنه لازم بشه اگه بيمارستاني نداشته باشه و لازم بشه احيانا بايد نوزاد رو منتقل كرد جاي ديگه كه زمانبره و ممكنه اتفاق بدي بيوفته واسه همين محظ احتياط داشته باشه بهتره 

من ريسك نميكنم 

نگهداری از کودک و سالمند به صورت حرفه ای

شرکت پرستاری فردا
نگهداری کودک
نگهداری سالمند
نگهداری سالمند پوشکی، لگنی، آلزایمری و سالم
مراقب بیمار
********پاسخگویی شبانه روزی*********

آدرس:

خیابان آزادی – روبروی خیابان دکتر قریب – پلاک 138 – طبقه 2.

شماره تماس:

(مرکز 02166575689)

(شمال 02122897258)

(غرب 02144044132)

(شرق 02177092941)

ارتباط با مدیریت :   (02188013916)   و  (09129641977)

2728
ان اي سي يو بخش مراقب هاي ويژه مخصوص نوزادانه ممكنه لازم بشه اگه بيمارستاني نداشته باشه و لازم بشه ا ...

عه من فکر میکردم مادران ان آی سی یو داره....مطمئنی نداره؟؟ پرسیدی خودت؟ 

آمدی، طوفان به راه انداختی، پیدایم کردی...

من امروز زنگ زدم مادران بهم گفت بیمه ات چیه سقفش چقدره تامین اجتماعی هم داری یا نه. بعد گفت یک و نیم ...

اگه اینطوری باشه هزینه هاش که خیلی عالیه....خودتم مادران میخوای بری؟ 

عه من فکر میکردم مادران ان آی سی یو داره....مطمئنی نداره؟؟ پرسیدی خودت؟ 

عزبزم خوب شد گفتي من شنيده بودم نداره

ولي الان زنگ زدم گفت داريم هزينه زايمان با بيمه تامين اجتماعي ٣٧٠٠ خواهد بود 

2738
اگه اینطوری باشه هزینه هاش که خیلی عالیه....خودتم مادران میخوای بری؟ 

عزيزم من از دكترم مادران رو امار گرفتم

گفت اگه حق انتخاب داري نكن چون فقط زايشگاهه و يه دكتر گوارش نداره احيانا بعد عمل دچار تنگي نفس بشي دكتر نداره پيشنهاد ميكنم اولين گزينه ات يك بيمارستان باشه 

خواهش ميكنم عزيزم. ان شاالله ني ني شمام با سلامتي به دنيا مياد خودتم با سلامتي مرخص ميشي😘

توروخدا بگید میشه بچه اول و اونجا سزارین ب خواست خود ادم کرد دکتر من میگه اونجا قبول نمیکنن

توروخدا کمک منم کنید من دکترم میگه چون بچه اولته اونجا سزارین نمیکنن من خودم خیلی دوسدارم برم مادران

عزیزم فکر میکنم هر بیمارستانی میخوای بری باید با دکتری که خودش اونجاست صحبت کنی.....بعید میدونم دکترای مادران سزارین انتخابی انجام ندن....باید با یکی از دکترای اونجا صحبت کنی، البته چون آخرای بارداری هستی شاید کسی غیر از دکتر خودت دیگه قبول نکنه زایمانت رو انجام بده، اما تو بازم بپرس اگه خیلی دوست داری اونجا بری. 

عزيزم من از دكترم مادران رو امار گرفتم گفت اگه حق انتخاب داري نكن چون فقط زايشگاهه و يه دكتر گوارش ...

ممنون از راهنماییت عزیزم.....ایشالا یه زایمان خوب و راحت داشته باشی🙂💟

توروخدا کمک منم کنید من دکترم میگه چون بچه اولته اونجا سزارین نمیکنن من خودم خیلی دوسدارم برم مادران

عزيزم دكتر من گقت ميتوني شكم اول سزارين كني و مادران رو به عنوان اپشن اول توصيه نكرد چون زايشگاهه

2706