2733
2734
عنوان

میاین دردودل کنیم اصلا حالم خوب نیس...😭

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 24 پست
برای اینجوری خانواده ای بچه آوردن چ ارزش داره😭فک میکردم حداقل بچم رفت شوهرم دلداریم میده ولی اشتباه ...

منم شرایط شما رو داشتم وقتی سقط کردم مادر شوهرم نزدیکم بود ولی مشغول کار بود و نیومد حتی یه دوایی برام درست کنه 

ناراحت هستی حق داری ولی چاره ای نیست باید از این شرایط عبور کنی

منم شرایط شما رو داشتم وقتی سقط کردم مادر شوهرم نزدیکم بود ولی مشغول کار بود و نیومد حتی یه دوایی بر ...

طبقه بالا مونه.خدا ازشون نگذره نیومدن هیچی آرامش زندگیمم بهم زدن خدا حقمو بگیره ازشون ان شالله

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم شرایط شما رو داشتم وقتی سقط کردم مادر شوهرم نزدیکم بود ولی مشغول کار بود و نیومد حتی یه دوایی بر ...

انگار ما دوست داریم بچمون سقط بشه😭انگار یه تیکه از وجودتو ازت میکنن اینا چه میدونن من چ زجری کشیدم 

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲
2731
انگار ما دوست داریم بچمون سقط بشه😭انگار یه تیکه از وجودتو ازت میکنن اینا چه میدونن من چ زجری کشیدم& ...

هیچ کس نمیتونه شرایط شما رو حتی تصور کنه مگه اینکه اون لحظات را خودش درک کرده باشه 

امیدوارم هر چه زودتر نی نی بیاد تو بغلت

بعد سقط خیلی به تعویق نینداز نهایت سه ماه بعد اقدام کن

امیدادم هر چه زودتر آرامش بیاد سراغت

ممنون عزیزم

هیچ کس نمیتونه شرایط شما رو حتی تصور کنه مگه اینکه اون لحظات را خودش درک کرده باشه  امیدوارم ه ...

توکل بخدا.همچین شما.ممنونم ازدلگرمیت.من فقط الان تنهاییم اذیتم میکنه هیچکسو ندارم که حالمو درک کنه😭😭😭

2738
این روزها رو تو یک جایی بنویس که کمی آروم شی

حال نوشتن ندارم بخداااا نمیدونم چیکارکنم آروم شم خیلی حالم بده😭😭😭😭😭همش درد پشت درد نمیدونم گناهم چیه 

این روزها رو تو یک جایی بنویس که کمی آروم شی

من الان بجزگریه کاری ازدستم برنمیااااد شوهرم اجازه گریم بهم نمیده میگه حق نداری گریه کنی😭😭😭توروخدا برای آروم شدنم دعا کن تاحالا اینقدر تحت فشاروعذاب نبودم...نمیتونمم چیزی به خانوادم بگم جزسرزنشم کاری برام نمیکنن