2703
2553

تازه بچم سقط شده وضربه روحی بدی خوردم.مادرشوهرم اصلا نیومدبهم سربزنه الان بیشترازده روزه😭ب شوهرمم گفتم بدش اومددعوامون شد الان دارم دق میکنم خیلی احساس تنهایی میکنم دلم شکسته...ازبس گریه کردم نفسم بالا نمیاد😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲

عزیزم قسمت اینجور بوده ناراحت نباش

لطفا دعا کن عشقم خوب بشه اجرت با امام حسین❤💕راه خیلی سختی در پیش دارم باید درسم تموم بشه عشقم کار بهتری پیدا کنه تا بیاد و منو ببره نگهداره🥺🐈اولین قرار رژ نداشتم خودکار صورتی مالیدم به لبم وقتی دید خودکار همون لحظه رفت برام رژ خرید 💄رفتیم کافه گردنبند که اسمم بود انداخت گردنم ☕نشستم کنارش دستمو محکم گرفت انگار هیچ غم و غصه ای نداشتم همه رو یادم رفت 🤝 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه مشکلی داشت  بچت

قلبش تشکیل نشد😭دومین سقطم بود

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲
2720

عزیزم این رفتارا طبیعی چون خب ناراحت هستن و البته حق باتوعه تو که تقصیری نداری

یه مدت اروم باش ذهنتو اروم کن انشالله شوهرتم اروم میشه دوباره اقدام میکنین عزیزم

برای خیلیا پیش اومده

اشکالی نداره گلم خدا بزرگه ... هر چی صلاحتونه انشاءلله

شاید خدا جوابتو داده ولی نت تو قطعه🌱 امیدوارم همیشه حال دلتون خوب باشه 😍 💓لطفا  لطفا لایک نکنید 🍭🥰

برات خيلي ناراحت شدم اما ادماي دورو برشو ادم خوب ميشناسه 

اگه اجازه ميدي لينك چله شهدا رو بزارم خودتم خاستي شركت كن خيلي حاجت ميده

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2714

دوس داشتم شوهرم تواین شرایط پشتم بود...ولی پشت خانوادشومیگیره😭😭😭😭تاحالا اینجوری دلمونشکسته بود کاش امشب بمیرم راحت شم

بحق علي انشالله تا عيد تو دلي بهت بده سالو صالح زود بغلش كني

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
دوس داشتم شوهرم تواین شرایط پشتم بود...ولی پشت خانوادشومیگیره😭😭😭😭تاحالا اینجوری دلمونشکسته بود ک ...

خدا نكنه بي معرفتا تاوان دلشكستتو ميدن

برات خيلي ناراحت شدم اما ادماي دورو برشو ادم خوب ميشناسه  اگه اجازه ميدي لينك چله شهدا رو ب ...

بزار ممنون عزیزم.نمیدونی چقد حالم بده😭

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7415931/چهله-چهل-شهيد

بحق علي انشالله تا عيد تو دلي بهت بده سالو صالح زود بغلش كني

برای اینجوری خانواده ای بچه آوردن چ ارزش داره😭فک میکردم حداقل بچم رفت شوهرم دلداریم میده ولی اشتباه کردم😭تنها دلخوشیم بود

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7415931/چهله-چهل-شهيد

ممنون❤

2706