2737
2739

چند وقت پیش ها تو سایت دیوار دنبال کار بودم حتی کار های مردانه هم ی وقتایی نگاه میکردم نهایت  یه حقوق ۳۵۰۰ بود.

برای منی که مجردم شاید این ۳۵۰۰ خیلی زیاده اما برای یه مزد که  دنبال کار باشه چی😔

اجاره خونه ها شده ۲ میلیون،و.... دیگه  واقعا نمیشه زندگی کرد 😔

واقعا اگه پسرای الان درس نخونن و به جای خوبی نرسن و شغل خوبی هیچوقت نمیتونن یه زندگی خوب داشته باشن☹

دلم یه جا برای مرد ها و پسرا بخاطر این گرونی سوخت☹🤦🏽‍♀️

حق قضاوت منو نداری دوست عزیز!🙂🌱

درس خونده هاشم دیگه نه کار دارن نه حقوق درست

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هی عزیزم واقعا همینه...منکه دلم به حال مردم بدبخت ایران از جمله...خودم میسوزه😔

آنچه از سرگذشت؛شد سرگذشت      حیف بی دقت گذشت؛ اما گذشت تاکه   خواستیم یک《دوروزی》فکر کنیم!!!!!!!بر در خانه نوشتند در گذشت....🖤         لطفا اگه تااینجا خوندی یه صلوات واسه حل شدن مشکلم بفرست🥺                  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💞🙏🏻                                       ممنون بابت صلوات🌸🌺

همه چی گرونه من ۱۶ سالمه و سعی میکنم بیشتر ب فکر درس باشم و میخوام دندونپزشکی بزنم .. شغل خیلی خوبیه خودمم ب تجربی علاقه دارم ..

پولش هم خوبه و دستم تو جیب خودم میره

2738

پولدار شدن به درس خوندن نیست، دیگه الان قدیم نیست زن و شوهرا هر دو با هم کار می کنن 

دیگه جون ها در جونی پر پر میشن 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
اگر درس بخونن به جای خوبی میرسن؟

اره 

برای کار های فنی شون ک شغل بزنن و آزاد باشن باید درسشو بخونن اگه میخوان ماهر بشن پول جمع کنن

حق قضاوت منو نداری دوست عزیز!🙂🌱