2733
2734

سلام من ازمایش قند دادم

قند ناشتا 100بود

یک ساعت بعد 216

دوساعت بعدش 161

سه ساعت بعد 145

دکتر گفت باید رژیم بگیری و رژیم داد و بعد قراره برم ازمایش

اگه ممکنه راهنماییم کنین که چه کاری کنم ک انشالله بتونم کنترلش کنم و انسولین نده بهم خیلی نگرانم

خدایا خودت درست کن، تو درست کنی قشنگ تره

با این قند انسولین نمیده نهایتش متفورمین بده 

ولی قند و شکر و بستنی و نون و برنج و ماکارونی و سیب زمینی رو حذف کنی قندت بالا نمیره دیگه 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیاده روی شیزینیجات حذف کن پرخوری نکن نون وبرنج کم کن ان شاالله بسلامت میگذرونی

ممنون از راهنماییتون

برنج رو گفته 12قاشق در روز

نون هم نصف نون لواش

دعا کنین بتونم

2731

عزیزم من از ناشتا 106 رسوندم به 74 فقط با رژیم

اول یه دستگاه کنترل قند خون بگیر و یک یا دو ساعت بعد از غذا ها چک کن تا بفهمی کدوم غذا قندتو بیشتر بالا میبره

دوم،هر وعده سر ساعت مشخص و ترجیحا شام بعد از 8 شب میل نشه

سوم،قند و شیرینی مصنوعی کاملاااااا حذف

چهارم،میوه ترجیحا 4 واحد هر روز )سعی کن مصرف هندوانه و خربزه رو به حداقل برسونی)

پنجم،نان یک کف دست روزی و برنج یه کف گیر 6 قاشقی

ششم،آجیل بدون نمک 

هفتم،شنیدم کدو خیلییی خوبه من خام تو ماست رنده میکردم میخوردم...و همینطور مصرف آبتو بالا ببر و اگه وضعیت جفت و سرویکست خوبه پیاده روی آروم تو خود فضای خونت

با این قند انسولین نمیده نهایتش متفورمین بده  ولی قند و شکر و بستنی و نون و برنج و ماکارونی و ...

شیرینی جات رو کلا حذف میکنم

اما برنج و نون رو نمیشه کلا نخورد که  

چیزی نیست که خیلی بخورم و قند رو بیاره پایین؟ 

عزیزم من از ناشتا 106 رسوندم به 74 فقط با رژیم اول یه دستگاه کنترل قند خون بگیر و یک یا دو ساعت بعد ...

افرین عالیه خیلی خوب تونستی پاایین بیاری قندت رو

من خیلی گرسنم میشه

امشب مرغ اب پز خوردم با یک کف دست نون سنگک

جلو خودمو گرفتم ک زیاد نخورم

2تا نارنگی هم خوردم

بازم احساس میکنم یکی دوساعت دیگه گرسنم میشه

خیلی باید روی خودم کار کنم

2740
شیرینی جات رو کلا حذف میکنم اما برنج و نون رو نمیشه کلا نخورد که     چیزی نیست که خیلی ب ...

برنج و نون هم اگه میخوری کم بخور 

قندت خیلی بالا نیست 

کنار غذات سبزیجات و سالاد بدون سس بخور 

ماست و کدو سبز هم خوبه واسه قند 

تو هیچ چیزی زیاده روی نکن هیچ چیز جادویی وجود نداره که زیاد بخوری قندتو پایین بیاره 

متعادل بخور مشکلی میش نمیاد 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
برنج و نون هم اگه میخوری کم بخور  قندت خیلی بالا نیست  کنار غذات سبزیجات و سالاد بدون سس ...

باشه حتما خیلی ممنونم

حلیم چطوره؟ 

باشه حتما خیلی ممنونم حلیم چطوره؟ 

قند خالیه