2752
2734
عنوان

درد سمت چپ شکم در بارداری

9531 بازدید | 17 پست

سلام ،

هفته ی ۱۶ هستم چند روزه سمت چپم تیر میکشه 

خیلی نگرانم 

بارداری اولمه ،میگم نکنه یوقت خدای نکرده سقت باشه 

او ایل روزی ۲ بار بود 

امروز دیگه بیش از حد درد کرده  

ممنون میشم اگر تجریه ای دارید باهام درمیون بزارید 

سلام خواهرا با نصب این برنامه مادرنمونه باشید

چت بامادران    

آلبوم رشد

نمودار رشد

لالایی کودکانه

داستان

پیام مشاور

هر کی خواست از لینک زیر نصب کنه 👌👌

https://url.rubika.ir/?q=8BmHCXdIFEAs+5KgMc+jp6cGfxkpzWvyh6jZxZhdnHQ17wW8zX6zsg9nhBF5R7EG &k=87870044

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم هفته ۱۷ ام درد زیااااد داشتم چند روز پیش زیر دلم لگنم،کمرم.رفتم دکتر گفت از سرماس.خودتو گرم نگه دارع.البته بزرگ شدن رحمم بی تاثیر نیست.لک و اینا ک نداری؟

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚

منم هر شب شکم درد دارم به طوری که شبها خواب راحت ندارم دکترم گفت طبیعیه به خاطر بزرگ شدن رحمه اما امروز صبح سمت راست نافم خیلی درد میکرد 😓

فانوس آرزوهایم همیشه روشن است و اینگونه است که من میمانم و خدایی که بودنش حال دلم را خوب می کند ❤😊😉خدایا شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍 خوشبحالم چون 😌یکیو دارم که خیلی دوستش دارم ❤ یکیو دارم که همیشه باهام باشه 🙃😍 یکیو دارم که میتونم بهش تکیه کنم 🤗😊😘 همه زندگیمــی👈❤Reza❤
این دردا طبیعیه منم اولاش خیلی زیر دلم درد میکرد احتمالا هنو جفتت بالا نرفته زیاد کار نکن 

سمت چپ پایین تیر میکشه و اروم میشه 

خدا کنه خوب بشم خیلی نگرانشم

منم هفته ۱۷ ام درد زیااااد داشتم چند روز پیش زیر دلم لگنم،کمرم.رفتم دکتر گفت از سرماس.خودتو گرم نگه ...

نه خداروشکر 

از کجا باید بدونم عفونت ادراری دارم یا نه؟

شما هم تیر میکشه؟

نه عزیزم تیر نمیکشه فقط موقع خواب که میخوام پهلو به پهلو بشم خیلی درد دارم که صدام درمیاد اما درد سمت راست نافم امروز به صورت تیر کشیدن بود

فانوس آرزوهایم همیشه روشن است و اینگونه است که من میمانم و خدایی که بودنش حال دلم را خوب می کند ❤😊😉خدایا شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍 خوشبحالم چون 😌یکیو دارم که خیلی دوستش دارم ❤ یکیو دارم که همیشه باهام باشه 🙃😍 یکیو دارم که میتونم بهش تکیه کنم 🤗😊😘 همه زندگیمــی👈❤Reza❤
سمت چپ پایین تیر میکشه و اروم میشه  خدا کنه خوب بشم خیلی نگرانشم

انشالله خوب میشی عزیزم اگه خیلی نگرانی و میترسی به دکترت بگو برو سونو ولی من ک تجربشو داشتم میگم طبیعیه منم بچه اولمه سر خیلی چیزا نگران میشم بعدا میفهمم طبیعی بوده‌😂

[QUOTE=211213699]نه عزیزم تیر نمیکشه فقط موقع خواب که میخوام پهلو به پهلو بشم خیلی درد دارم که صدام ...

۱.درد زیر شکم

۲.تیره شدن ادرار

۳.سوزش و خارش موقع دفع ادرار

۴.خارج شدن مایع سفید یا سبز زنگ همراه با بو از واژن

۵.تب و لرز

۶.تکرر ادرار 

اما دربعضی مواقع کاملا بدون عائمه و فقط با آزمایش کشت قابل تشخیصه

انشالله خوب میشی عزیزم اگه خیلی نگرانی و میترسی به دکترت بگو برو سونو ولی من ک تجربشو داشتم میگم طبی ...

ممنون عزیزم،

منم بچه ی اولمه 

به سختی بهش رسیدم 

خدا بهم روز عید قربان عیدی داد،به خود مهربونش می سپارم

2706