2733
2734

سلام دوستان عزیزم😻

ی رمان از نویسنده مورد علاقم براتون اوردم😻 دوتا رمان قبلش در دست چاپ و این هم قرار داد چاپ داره😍

تا چاپ نشده بخونید چون قلمش واقعا بی نظیرع🥺

https://forum.cafewriters.xyz/threads/20021/

شما هم معرفی کنید💋😀🌹

پشت یک دیوار سنگی ، گناهکار ، اشرافی شیطون بلا ، در همسایگی گودزیلا ، منو داداشم دوتای دیگه

شاخای مجازی از جمله نشاخ حل و پرنسسا وضعیت درساتون چطوره؟😎#ی‌صلوات‌برای‌ظهور‌بفرست

ملت عشق

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐😐😐😐😐اینا رمانن؟

کتابای شکسپیر هم رمانه اینا هم رمانه؟؟؟؟

ب این کتابای زرد میگین رمان🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا 

عوض اینا برید کتاب درست حسابی بخونین یچیز بهتون اضافه شه ن اینکه تراوشات یه ذهن عقب مونده رو بخونید😂

پشت یک دیوار سنگی ، گناهکار ، اشرافی شیطون بلا ، در همسایگی گودزیلا ، منو داداشم دوتای دیگه

همسایگی گودزیلا و گناهکارو ۶ سال پیش خوندم ...فک کنم ۱۳ سالم بود اون موقع😐

😐😐😐😐😐اینا رمانن؟ کتابای شکسپیر هم رمانه اینا هم رمانه؟؟؟؟ ب این کتابای زرد میگین رمان🤣🤣🤣🤣 ...

حالا همش رمان های ادبی و اینا هم بخونی آدم خسته میشه من دو مدل رو می خونم 

این جاده ها همیشه به تو منتهی می شوند ،باور کن چیزی به نام سر نوشت وجود دارد ...
2740

خوبن همشون ، عشق زوری هم دارع؟؟ اجباری اینجور چیزا

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
خوبن همشون ، عشق زوری هم دارع؟؟ اجباری اینجور چیزا

پشت یک دیوار سنگی اجتماعیه ، اشراقی شیطون بلا طنزه ، گناهکار خیلی باحاله ، منو داداشم دوتای دیگه ترسناکه😁

عشق زوری مثلا رمان ازدواج اجباری این

فرشته ی من

شاخای مجازی از جمله نشاخ حل و پرنسسا وضعیت درساتون چطوره؟😎#ی‌صلوات‌برای‌ظهور‌بفرست
پشت یک دیوار سنگی اجتماعیه ، اشراقی شیطون بلا طنزه ، گناهکار خیلی باحاله ، منو داداشم دوتای دیگه ترس ...

اره گناهکار خوندم خیلی قشنگه زیباست 👌 ، 

مرسی گلم 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

رمان ها ژانرهای مختلف داره تو هر کدوم یکیش خوبه مثلا ژانر طنز : رمان اشرافی شیطون بلا ، در همسایگی گودزیلا، جرات یا حقیقت ، حصار تنهایی من ، صرفا جهت اینکه خرفهم شی ، هیچکسان ( یکم ترسناک بود )  

ژانر اجتماعی و عاشقانه : 

مومیایی ، اسطوره ( عالی بود 😍 ) ، شاه شطرنج ، این مرد امشب میمیرد ، گناهکار ، گاهی عشق از پشت خنجر میزند ، بگذار آمین دعایت باشم ، اینجا زنی عاشقانه می بارد ، در تمنای توام، طلاهای این شهر ارزانند، لالایی بیداری و......

ولم کنی تا صبح میگم 😂😂

این جاده ها همیشه به تو منتهی می شوند ،باور کن چیزی به نام سر نوشت وجود دارد ...
رمان ها ژانرهای مختلف داره تو هر کدوم یکیش خوبه مثلا ژانر طنز : رمان اشرافی شیطون بلا ، در همسایگی گ ...

باورت میشه همشو خوندم بجز دو سه تاشو😂

2706