2752
2734
عنوان

پرستار کودک (مادریار)

1143 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من هفته دیگه باید برگردم سرکار پرستار بچه ها همسرش فوت شد مجبوره بره شهرستان واسه همین دنبال جایگزین هستم دو تا پسر دارم ۲ سال و نیم و ۹ ماه 

مادرم هم هستن برای امور منزل و بچه ها برای مادرم کمکی میخوام (البته از ساعت ۱ ظهر پدرم هم کمک میکنند )

شرکت خوب با قیمت مناسب یا کسی رو متقاضی کار که مطمئن باشه میشناسید؟

خدایا عزیزانم رو درپناه خودت حفظ کن🤲
من سفیر ارامش گرفتم راضیم ساعت ۹ تا۱۵ شنبه تا چهارشنبه ۳/۵۰۰ بود خودم ۳/۹۰۰ میدم بهش

ممنون عزیزم میشه ازشون بپرسی کسی رو سراغ داره خودش یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا فکر نمیکنم ولی من چند نفرو گفتم بفرسته برا مصاحبه پسند کردم 

راحت نگیر اگه یه روز وقت داری بگو پنج شش نفر بیاد باهاشون صحبت کن پسند کن 

به نظر من جوون زیاد قبول نکن میانسال خوبه حتما هم متاهل و شوهر دار باشه 

من ازشون میخواستم شماره تماس جایی که بیشتر از یکسال کار کردن رو بدن تا با طرف صحبت کنم 

بعضیا همون اول قبول نمیکردن میگفتن وا چ معنی میده اینا بدرد نمیخورن یا یه کاری کردن نمیخوان رو بشه 

بپرس کجاها کار کردید چرا قطع همکاری کردین 

والا فکر نمیکنم ولی من چند نفرو گفتم بفرسته برا مصاحبه پسند کردم  راحت نگیر اگه یه روز وقت دار ...

والا من الان بهشون زنگ زدم گفتن ۶ ساعت ۵ تومن 😒

عزیزم من برای دخترم به هر کسی اعتماد نکردم مستقیم با یک شرکت پرستاری قرارداد رسمی بستم که همه جوره خیالم از بابت پرستار راحت باشه و بتونم با خیال راحت خونه زندگی مو بسپارم دستش که خواهرشوهرم پیشنهاد کرده بودش اسمش طپش بود تو تهرانه با 25 سال سابقه که کارش اعزام پرستار سالمند،کودک،بیمار در منزل هستواز تمامی شرکت پرستاری ها معتبر تر بود خدایی

مدیرش آقای مهندس گنجی هستند بسیار بسیار آقای با شخضیت که هوای کارفرما ها رو دارند.

09102152979

02188864508

عزیزم بنظرم برای نگهداری و پرستاری از پسرات بهتره با یه شرکت معتبر قرارداد ببندی تو این دوره زمونه نمیشه به هرکسی اعتماد کرد و خونه زندگی و بچه ها رو بهش سپرد من برای دخترم بعد از پرس و جو های فراوان از یک شرکت واقع در تهران با 25 سال سابقه کاری در حوزه اعزام پرستار سالمند کودک بیمار در منزل به نام مرکز پرستاری طپش پرستار کودک گرفتم خدا خیر بده آقای گنجی مدیر شرکت رو که همیشه هوای خانواده ها رو داره من کارشناسم خانم محمدی بود شمارش و میزارم خواستی استفاده کن

09102152979

02188864508