2733
2734
عنوان

خانمایی که سقط کردین چندوقت بعدش پریود شدین؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 119 بازدید | 27 پست
خداروشکر که دلیلشوفهمیدین خداکنه مال مام مشخص بشه.قلب بچت تشکیل نشد؟

چرا عزیزم قلبشتشکیل شده بود منم دیگه اسوده اومده بودم نشسته بودم منتظر که برم ان تی یهو یه صبح بیدار شدم دیدم خونریزی کردم تا شبش سقط شد

من دکتررفتم ولی شوهرم نرفت قبل ازبارداریم.موقع بارداریم رفتم دکترکه ببینم چرادوباره بچم اینجوری میشه ...

نه اصلا یه روز هم منتظر نمون زودتر پیگیرش باش , ازمایش اسپرم ازاده همین فردا برین مرکز ناباروری شهرتون بگین اومدیم ازمایش اسپرم بدیم بعدشم ببرین پیش دکتر ارولوژیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرروز آسپرین میخوری؟ضرر نداره؟آخه میگن خون رو رقیق میکنه وخدایی نکرده باعث خونریزی میشه.

اره عزیزم هر روز میخورم از زمان سقطم , نه دکترم گفته اگه نخورم یهو خونرسانی به جنین دچار مشکل میشه خدایی نکرده از دستش میدم 

چرا عزیزم قلبشتشکیل شده بود منم دیگه اسوده اومده بودم نشسته بودم منتظر که برم ان تی یهو یه صبح بیدار ...

پس قلب تشکیل شده چراسقط شد😭

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲
2731
اره عزیزم هر روز میخورم از زمان سقطم , نه دکترم گفته اگه نخورم یهو خونرسانی به جنین دچار مشکل میشه خ ...

من میترسم دیگه باردارشم.۲ باره که کورتاژ میشم خیلی اذیت شدم🥺🥺🥺

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲
من میترسم دیگه باردارشم.۲ باره که کورتاژ میشم خیلی اذیت شدم🥺🥺🥺

عزیزم میفهمم , پس قبلش حتما اول پیگیر علت سقطت باش انشالا که با دارو حل میشه و چیز مهمی نیس , من خودمم همش نگران بودم 

اسپرم که ضعیف بوده دیگه نتونسته رشد کنه 

خب من به شوهرم میگم آزمایش بده تنبلی میکنه ونمیره.هزینش چقدر هست؟؟؟؟ما کرمانشاه ساکن هستیم

2738
خب من به شوهرم میگم آزمایش بده تنبلی میکنه ونمیره.هزینش چقدر هست؟؟؟؟ما کرمانشاه ساکن هستیم

من تبریزم عزیزم ما اینجا رفتیم گفتن با بیمه حساب نمیشه ولی زیاد هم نشد صد هزار تومن بود هزینه اش

عزیزم میفهمم , پس قبلش حتما اول پیگیر علت سقطت باش انشالا که با دارو حل میشه و چیز مهمی نیس , من خود ...

ان شالله که خدا به وشما وتموم زنا بچه سالم وصالح ببخشه.منم میگم خدایا دیگه یا اصلا بهم نده یاسالمشو بده😔

من تبریزم عزیزم ما اینجا رفتیم گفتن با بیمه حساب نمیشه ولی زیاد هم نشد صد هزار تومن بود هزینه اش

عیبی نداره خوبه زیاد نیس.خداکنه ما مشکلمون حل بشه بخدا حاضرم قرض کنیم برای سلامتی بچم.خسته شدم دیگه خودم هیچی اینقدر غصه میخورم حرف مردمم دیگه واقعا برام غیرقابل تحمله😭😭😭

ان شالله که خدا به وشما وتموم زنا بچه سالم وصالح ببخشه.منم میگم خدایا دیگه یا اصلا بهم نده یاسالمشو ...

ممنون گلم انشالا زود زود دلت شاد میشه و نی نی میاد تو بغلت

ممنون گلم انشالا زود زود دلت شاد میشه و نی نی میاد تو بغلت

ممنونممم مهررربون😘الهیییی آااامین💓