2737
2734
عنوان

کسای ک تو کار ارز دیجیتال....بورس داخلس هستید بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 42 پست
عزیز دلم من نمی دونم شما چه سهمی و با چه میانگین قیمتی خریدی که کی سر به سر میشی اما روند بورس را ر ...

این هم یه سهم دیگه که اخیرا گرفتم😭

سهم ما از این زندگی، چرا عادلانه نیست؟
مثلا این سهم همین چندماهه اخیر خریدم ولی هعی داره میره توی ضرر واقعا موندم چرا اینجوره

سلام مجدد عزیزم

اول از همه ممنون از اعتمادت خانوم گل   

دوم اینکه ای کاش می گفتی که بر چه اساس و برنامه و تحلیلی این دو تا سهم را تو اون قیمت خریدی؟ تو هر بازار مالی ما باید علت خرید مون را بدونیم و حتی حرفه ای همیشه تو یک دفترچه یادداشت می کنند تا بعد پی به علت اشتباه شون ببرند ... اگر شما چند بار حساب شده و با تحلیل زیان کنی خیلی خیلی بهتر اینه که یکی دو بار شانسی و بر اساس روند کلی بازار سود کنی

بازار بورس در سال 98 و چند ماه ابتدای 99 به شدت صعودی بود و سهام شرکت آفتابه سازی هم می خریدی سود می کردی   چون کلیت بازار صعودی بود و سود کردن هیچ هنری نمی خواست حتی ننه جون منم می تونست سود کنه تو اون بازار مکاره!!! اما قبل از اون و الان بازار بورس به شدت تحلیل بردار و منطقی هست و باید بدونی چرا تو این بازار هستی و چرا می خری و چرا میفروشی؟ و گرنه تمام سرمایه ت را نابود می کنی عزیزم!

من حدود نیم ساعت وقت گذاشتم و هر دو تا سهمی که نوشتی را برات تا حدی که تونستم و دانش اندکم اجازه میداد بررسی کردم ... برات شرایط را می نویسم تصمیم به سهامداری یا فروختن با خودت هست و مسئولیتش هم با خودته گلم

شلعاب (قیمت پایانی دیروز 7.190 ریال)

حمایت: 6840 / مقاومت: 7360

روند فعلی سهم : نزولی

P/E گروه: 9.42

P/E سهم: 535 (واقعا وحشتناکه !!!) ‌‌‌ ... P/E هرچه کمتر باشه بنیاد و سوددهی شرکت بهتره

دیروز حدود 331 میلیون تومان خروج پول داشته

سود شرکت در سه ماهه منتهی به 31 خرداد 1400 به نسبت دوره مشابه 58% کاهش داشته

متاسفانه نمودار تکنیکال سهم را نتونستم ببینم چون مشکل از سرور داشتم و برام لود نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این هم یه سهم دیگه که اخیرا گرفتم 😭

ولغدر (قیمت پایانی دیروز: 13.240 ریال)

حمایت: 12040 / مقاومت: 14610

روند فعلی سهم: نزولی

P/E گروه: 11.61

P/E سهم: 40.06

دیروز حدود 198 میلیون تومان خروج پول داشته

سود درهی شرکت در 6 ماهه منتهی به 31 خرداد 1400 به نسبت دوره مشابه 37% کاهش داشته

نمودار تکنیکال سهم را هم برات گذاشتم که منطقه زرد رنگ حمایت سهم هست و الان به اون منطقه نزدیک شده

بازم میگم عزیزم مسئولیت خرید با خودت بوده و مسئولیت فروش هم همینطور

هیچ کسی از آینده سهم خبری نداره که چه اتفاقی می یوفته و قراره چی بشه

من فقط اطلاعاتی که می تونستم بگیرم و تحلیل کنم را برات نوشتم

موفق باشی خانومی   

2728
بازم میگم عزیزم مسئولیت خرید با خودت بوده و مسئولیت فروش هم همینطور هیچ کسی از آینده سهم خبری نداره ...

ممنون لطف کردی وقت گذاشتی 

من اشتباه کردم و به حرف یه کانال گوش دادم که سهم معرفی کرد

همینجور هعی دیدم از فرداش داره میره ضرر 

گفتم خب حتما برمیگرده 

ولی متاسفانه هعی رفت منفی و برنگشت

الانم که اصلا دلم نمیاد دست بزنم بفروشم 

امید دارم به پولم برسم

سهم ما از این زندگی، چرا عادلانه نیست؟
بازم میگم عزیزم مسئولیت خرید با خودت بوده و مسئولیت فروش هم همینطور هیچ کسی از آینده سهم خبری نداره ...

سلام دوست عزیز. ممنون میشم اگه ممکنه نظرتونو در مورد پرتفوی من بگین. ایناس: کپشیر، خمهر، وهور، کزغال، فولای، دشیمی، نوری. تو ضررم واقعا نمیدونم کی برمیگردن 

سلام دوست عزیز. ممنون میشم اگه ممکنه نظرتونو در مورد پرتفوی من بگین. ایناس: کپشیر، خمهر، وهور، کزغال ...

سلام گلم

متاسفانه تحلیل این همه سهم وقت زیادی ازم می گیره   

ولی لااقل نوری را تعجب میکنم میگی تو ضررم؟!! من بیشترین وزن سبدم "نوری" هست و همیشه تو منفی ها یه کم اضافه میکنم و واسه پسرم و شوهرم هم مدام دارم می خرم

نوری یکی از بهترین و بنیادی ترین سهم های بازار بورس ایران هست که سودهای بسیار خوبی به من رسونده و سود مجمع فوق العاده خوبی هم داره

فعلا درگیر مقاومت 11500 هست و مدتیه درجا میزنه   

دشیمی هم سهم خوبیه تو دارویی ها هرچند که خودم دلر دارم

سلام گلم متاسفانه تحلیل این همه سهم وقت زیادی ازم می گیره     ولی لااقل نوری را تعجب می ...

خواهش میکنم. من نوری رو تو قیمت بالا وارد شدم. بله سهم خوبیه اما یه مدته که همشون منفی ن. شما خودتون چیا دارین؟

2738
خواهش میکنم. من نوری رو تو قیمت بالا وارد شدم. بله سهم خوبیه اما یه مدته که همشون منفی ن. شما خودتون ...

من تو سه تا کارگزاری همزمان حساب دارم گلم 

یکیش فقط باهاش عرضه اولیه می‌خرم 

با یکیش مخصوص سهم های کوتاه مدتی و آپشن هست

و یکیش هم مخصوص سبد بلند مدتم هست که فروشنده نیستم و فقط بهش اضافه میکنم سهم های بلند مدتم شامل نوری فملی دلر فولاد شیران پارسان هست عزیزم

و یه حساب هم بورس کالا دارم که باهاش آتی و آپشن زعفران و سکه میزنم

تو پیام خصوصی بهت جواب میدم گلم

عزیزم

من بهتون درخواست دوستی دادم

ممنون میشم قبول کنید

میخواستم سهم زعفرون بخرم

شما کدومشو پیشنهاد میدید

ممنون از پاسخگوییتون

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...