2733
2734

یه سارافون دامنی زرشکی بلند 

با شومیز سفید دارم

نمیدونم شال چه رنگی بیشتر بهش میاد.

البته بجز مشکی‌.

مثلا شالی باشه طرح زرشکی داشته باشه خوبه؟یا کامل زرشکی؟

یا سفید طرح زرشکی

وای نمیدونم😐😶

سفید

کرمی

شیره ای

تو نهایت آرزوها و حاصل عبادات منی عشقم،چ خوبه ک یکیو داشته باشی جای همه ی کسایی ک حسودیتومیکنن دوست ندارن عاشقانه وار دوست داشته باشه اندازه همه ی قطره های بارون دوست دارم تنهاکسم همه کسم،   خیلی کم مونده بهم برسیم بعد دوسال ونیم،انشالله روزی بیام بنویسم بهم رسیدیم،راستی کاربر قدیمیم خودم خودمو ترکوندم ب بدبختی باز عضوشدم:)یه هفته دیگه عقدمهههه وایییی خدایا شکرت  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب شومیزم سفیده شالمم سفید یه جوری میشه

سفید هم نشد کرمی وشیره ای خوبه البته گلبهی هم خوبه

تو نهایت آرزوها و حاصل عبادات منی عشقم،چ خوبه ک یکیو داشته باشی جای همه ی کسایی ک حسودیتومیکنن دوست ندارن عاشقانه وار دوست داشته باشه اندازه همه ی قطره های بارون دوست دارم تنهاکسم همه کسم،   خیلی کم مونده بهم برسیم بعد دوسال ونیم،انشالله روزی بیام بنویسم بهم رسیدیم،راستی کاربر قدیمیم خودم خودمو ترکوندم ب بدبختی باز عضوشدم:)یه هفته دیگه عقدمهههه وایییی خدایا شکرت  
خب شومیزم سفیده شالمم سفید یه جوری میشه

به نظرم خیلی ام خوب میشه خصوصا که دورت‌ زرشکیه‌

به نظرم زرشکی‌ یه جوری میشه خیلی زرشکی میشه

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2738
آره نظرم خودمم همینه ک زرشکی نباشه چون بیشتر لباسم زرشکیه.

طوسی  هم با زرشکی بد نمیشه اگه بتونی با کیفت‌ ستش‌ کنی

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد