2733
2734
عنوان

احساس حرکت جنین توی واژن

7188 بازدید | 41 پست

دوستان شما تجربه ش رو داشتید ؟

حس میکنم اومده پایین . انگار تو واژن تکون میخوره . حرکتش هم شاید دوبار تو روز احساس می کنم .

هفته ۲۲ هستم.

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

پسره

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......
پسره

نه عزیزم . دختره .

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انگار کسی تجربه ای نداره😬 خدارو شکر .

به دکترت بگو، ولی من اون موقع به دکتر میگفتم میگفت احساس فشار نداشته باشی ایراد نداره من گاهی سره پس ...

می‌دونی من اصلا تو مواقع عادی حس نمیکنم پایینه.

اما موقع تکون خوردن ، انگار تو واژن هست !

2738
منم گاهی اینجوری میشم

شما به دکترت گفتی ؟

من فعلا نوبت دکترم نشده .

منم پایین حس میکنم اکثر مواقع

یعنی مشکل خاصی نیست و طبیعیه؟

می‌دونی من اصلا تو مواقع عادی حس نمیکنم پایینه. اما موقع تکون خوردن ، انگار تو واژن هست !

اون موقع دکتر من میگفت بچا همه جا میچرخه ولی نباید احساس فشار داسته باشی ولی باز یه زنگ بزن بپرس

نمیدونم منم مثل شما نگرانم به دکترم نگفتم فعلا 

ای بابا .

انشالله که طوری نیست برای هر دومون . لطفاً با دکتر صحبت کردید برام پیام بذارید .

اون موقع دکتر من میگفت بچا همه جا میچرخه ولی نباید احساس فشار داسته باشی ولی باز یه زنگ بزن بپرس

باشه . ازت ممنونم ❤️

2706