2737
2739
عنوان

بنظرتون حالم بدتر میشه کرونا دارم

298 بازدید | 61 پست

امروز روز سوممه 

امروز علائمام ببشتره

سوزش بینی بی حالی یکم درد قفسه سینه و خیلی کم خیلی کم گلودرد ابریزش بینیم یکم دارم صدامم یکم گرفته تب و لرزم دارم بنظرتون بدتر میشم؟

هرچی اسم کاربری نوشتم ایراد گرفت زورم اورد نوشتم وااای😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مایعات و غذا مقوی زیاد بخور ان شاءالله زودی خوب بشی

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2738
به خاطر همون بچه ات برو

سلام خانمی خوبین شوهرم کرونا داشت یک ماه پیش گرفته بود فکر نمیکردم باز کرونا باشه الان بستریه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

شربت آلرگارد خیلی خوبه البته نمیدونم تو شیردهی اجازه مصرف داره یانه، قرص مکیدنی لاکتوگام حتما بخور، چون باکتریهای مفید گلو رو داره نمیذاره ویروس تکثیر بشه تو بارداری هم منع مصرف نداره، ویتامین د هم حتما بخور، جوشونده شوید+ نعنا+ زنیان+ عسل حتما بخور ،گرم و انرژی بخشه

سلام خانمی خوبین شوهرم کرونا داشت یک ماه پیش گرفته بود فکر نمیکردم باز کرونا باشه الان بستریه 

منم یک ماه پیش گرفتم الانم باز گرفتم

منم یک ماه پیش گرفتم الانم باز گرفتم

چون ایمنی بدنت پایین من خودم هم یک ماه پیش گرفتم الان پیش شوهرم هستم احتمال داره منم گرفته باشم باز باید تست بدم 

سلام،امکانش هست چون ویروس جهش می ده حالش چه طوره؟

خوبه خداراشکر دکتر گفت ریه اش عفونت داره اما درگیری کرونا نیست اما جواب تستش مثبت شد دیگه تو بخش کرونا بستری رمدسیور و دگزا و آنتی بیوتیک با هپارین بهش می‌زنند میگن چون بیمار زمینه ای داره تحت نظر باشه بهتره 

چون ایمنی بدنت پایین من خودم هم یک ماه پیش گرفتم الان پیش شوهرم هستم احتمال داره منم گرفته باشم باز ...

خب چکار کنم ایمنیم بره بالا

یعنی هنوز تو بدنم بوده یا ن باز گرفتم

2706