2737
2734
عنوان

کیا از نذر ۱۲۴ هزار صلوات حاجت گرفتن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6255 بازدید | 39 پست
عه واقعا؟؟؟ منم میگم خدایا خودت گفتی همیشه بیا سمتم ک میدم بهت و ناامیدی شیطانه کاش برا منم برعکس ب ...

سلام گلم ان شاالله سلامت و حاجت روا باشین، اگه میخواین راجع ب حاجتتون بهم بگید؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خیلی ممنون انشالله ب زودی برا شماهم اتفاق بیفته آره خدایی یجورایی معجزه زندگیم بود

سلام عزیزم توروخدا جوابمو بده

من میخام این نذرو انجام بدم چندتا سوال داشتم

اینکه فقط تو روز میشه صلواتلرو خوند؟ تا قبل غروب افتاب؟ یا نه شب هم بخونی قبوله و حساب میشه

و تو طول پریود یا غسل گردنت باشه بازم میشه خوند؟ 

خواهش میکنم جواب بده

☘️الهم صل الله محمد واله محمد☘️
نه . مگه میشه این همه توی یک روز  خوند . تا هر موقع تونستین بخونین . فقط میگن هر روز حداقل ی دو ...

سلام عزیزم توروخدا جوابمو بده

من میخام این نذرو انجام بدم چندتا سوال داشتم

اینکه فقط تو روز میشه صلواتلرو خوند؟ تا قبل غروب افتاب؟ یا نه شب هم بخونی قبوله و حساب میشه

و تو طول پریود یا غسل گردنت باشه بازم میشه خوند؟ 

خواهش میکنم جواب بده

☘️الهم صل الله محمد واله محمد☘️
سلام عزیزم توروخدا جوابمو بده من میخام این نذرو انجام بدم چندتا سوال داشتم اینکه فقط تو روز میشه ص ...

هر زمان میشه صلوات فرستاد عزیزم . غسل نمیدونم . پریودی هم اشکال نداره . 

سلام عزیزم توروخدا جوابمو بده من میخام این نذرو انجام بدم چندتا سوال داشتم اینکه فقط تو روز میشه ص ...

سلام اول اینکه انشالله ب زودی حاجت روا بشید

هر زمانی هرجایی میشه خوند من بیشتر قبل خواب تو جام صلوات هامو می‌فرستادم

اینکه میشه یا نمیشه فرستاد رو نمیدونم اما وقتی غسل گردنم بود خودم یجوری میشدم ذکر نمیگفتم

امسال میکوبم 
2706