2733
2734
عنوان

کاری بکنم ینی؟

69 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها خوبین 

مرسی از الان حوابمو میدین بچه ها من یه حاری دارم دوسال بعد من اومده من هرکاری میکنم حتی کوچکترین کار رو تقلید میکنه به نظرتون چرا اخه خوشم نمیاد یکی عین خودم رفتار کنه😐

وااااو

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکار میخوای بکنی؟:/

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2731
2740

وااای متنفرم از این کار.منو چی میگی همسایه بی شعور احمقمون اینجوری باز جاریو میتونی کمتر ببینی .خوبه من هیچ رابطه ای باهاش ندارم وقتی اخلاقای گوهشونچ دیدم حتی سلام علیکم نمیگنم ولی کارشون پاییدن ماست.کوچکترین چیزی رو تقلید میکنن بدون اینکه ذره ای خجالت بکشن.نمیدونم چیه زندگی نداشتشونو با ما مقایسه میکنن.اصلا دو تا خونواده با لول کامل متفاوت هستیم

خوب هیچ وقت گزارش کارهاتو نده بهش از قبل نگو میخوام فلان کارو انجام بدم یا لباس بخرم وسیله بخرم کج ...

فقد خرید نیس ک کلا حرف زدن مثلا با یکی گرم میگیرم سریع با اون گرم میگیرهخودشم نگمم بعدا انجام میده