2737
2739
عنوان

میخوام اعتراف کنم به اخلاق بدم

122 بازدید | 16 پست

بچه ها من یه عادت خیلی زشتی دارم که قلبمو سیاه کرده،اونقدر سیاه که دیگه خسته شدم،اون چیزی نیست جز حسادت،مثلا بابام خواهرزاده مو دوست داره خیلی،جونش براش میره،بچه منم همسن خواهرزاده مه وقتی میبینم بابام هردیقه از اون تعریف میکنه واقعا اذییت میشم،بچمم یه اخلاق بدی که داره لجبازه،خیلی وقتا دیدم بابام بااین بچه کوچیک لج میکنه زورم میاد خب،یااینکه مادرشوهرم دیوانه وار عاشق دختر خواهرشوهرمه بچه منو دوست داره ها ولی نه به اون صورت،همه فامیل اینو میدونن،میترسم بچه م بزرگ شه بارفتاری واضح اینا سر خورده شه،بنظرتون چیکارکنم

بچت اگه از رفتارای اونا ناراحت نشه مطمئن باش حسادتهای تو تحت تاثیر قرارش میده میدونم دلت میخواد بهش محبت کنن ولی انقدر تو خودت محبت کن که بی نیاز باشه

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوری ب بچت محبت کن ک فک نکنی بچت محتاج محبت این و اونه

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
2728

تو الان به اخلاق بدت اعتراف نکردی کار اونا رو توضیح دادی وگفتی کارشون بد .چقد حساسی بابا بیخیال هرکس یه بچه آیی رو دوسداره

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2740
تصمیم دارم همینکارو کنم،اونقد محبتم واضح باشه که همه متوجه بشن

درسته 

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
همش احساس میکنم مشکل از منه

منم همینقدررر حساسم.

همه چیو به خودم میگیرم.

عنصرمون خاکه. منم اردیبهشتم.

اردیبهشت و شهریور و دی...عنصر خاک

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲

استارتر شما به عنوان یک مادر طبیعتاً روی فرزندت حساسی ، اما نباید اجازه بدی این به کودکت منتقل بشه ، سعی کن اولین دوست و رفیق دخترت خودت باشی ، بهش محبت کن ، ببوسش ، در آغوشش بگیر ، موشو بباف و جلوی آینه ازش تعریف کن و بهش بگو که خیلی زیباست ، وقتی کار خوبی انجام میده تشویقش کن و بهش بگو افرین که به مامان کمک کردی ، ممنونم از اینکه کمکم کردی ، اما درکنار این محبت جایی که نیاز به تذکر داره ، تذکر بده ، بعضی اوقات والدین از اونور بوم میوفتن و به حدی محبت میکنن که بچه کار زشت و خطا واسش عادی میشه و بدون حساب بردن از تذکر والدین انجامش میده ، تعادل🌸🙏🏼

منتظر ..🤍🍃
2706