2733
2739

خانوما ممکنه بعضیاتون مثل من تا بحال توی سینه و تو کمر و قسمت شونه جوش زده باشید،راهکار و درمانش چیه؟ کسی تاحالا تجربه داشته؟ میدونه باید چیکار کنم این جوشا محو بشن؟قبلا خیلی کمتر بود سینم اصلا جوش نداشت الان یکی دو ماهه یکم بیشتر شدن،چیکار کنم؟🤷🏻‍♀️

منتظر نشین، زندگی زودتر از اونی که فکر کنی می‌گذره!💛

حساسیت نداری؟

منم داشتم خود ب خود خوب شد

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ماسک خونگی میزنم خوب شده تا حدودی تو کانالمم میزارم انواع ماسک ها رو هم برای بدن هم برای پوست صورت و مو و این چیزا دوست داشتی بیا کانالم خودت یادبگیر استفاده کن لینکم تو امضام هشت

https://t.me/dehkademodvazibayii کانالم در ارتباط با زیبایی پوست و مو، میکاپ، رنگ مو، شیک پوشی، مد، استایل، طب سنتی هستش...دوست داشتین عضو بشید😍😍🥰🥰😊😊

روی بازوم موهای خیلییییییی ریزی هست . چن روز پیش با ژیلت مخالف جهت رویش مو زدم . بعداز ی مدت که داشتن درمیومدن ، جوشای خیلی ریزی زدم . ولی خب خودشون خداروشکر رفتن😁

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 🙏
2706