2737
2734

سلام خوب هستین میگم که میشه یه رشته بیمارستانی خوند مقطع لیسانس و هم زمان رشته مهندسی ارشد خوند !

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
خیر

مرسی 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز سر مزار شهدا و شهدای گمنام برا سلامتیت و خوشبختیت دعا کردم.حدیثی هست که میگه دعای یهودی هم در حق مومن مستجاب میشه.یعنی اصل و مبنا اینه که شما مومن واقعی باشی که  دعای ما آدم های مسلمان شناسنامه ای گنهکار  در حقت مستجاب شه.سر اخلاقت نمازت حجابت خیلی دقت کن  سعی کن هیچ وقت دروغ نگی  کینه ی هیچ کس رو تو دلت نگه ندار.از کسی ناراحت شدی تندی نکن  و به خدا واگذارش نکن.بگو خدایا می بخشم به خودت  خودت برام به نیکی  جبران کن.  

2728
دیروز سر مزار شهدا و شهدای گمنام برا سلامتیت و خوشبختیت دعا کردم.حدیثی هست که میگه دعای یهودی هم در ...

وای شما چقدر خوبی 🥺میشه برا منم دعا کنی؟ به حاجتم برسم؟؟ 

چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص❤️✨
وای شما چقدر خوبی 🥺میشه برا منم دعا کنی؟ به حاجتم برسم؟؟ 

خوبی از خودته  

ان شاءالله  حاجت روا بشید🤲.سعی کن هر وقت صلوات میفرستی وعجل فرجهم را با تمرکز بگو.چون ما آدمای معمولیه گناهکار هر کس بهمون لطفی کنه سعی می کنیم محبتش رو جبران کنیم.وقتی برا تعجیل در فرج امام زمان دعا کنی  ان شاءالله  امام زمان بهترین دعا ها رو در حقت میکنه.  

خوبی از خودته     ان شاءالله  حاجت روا بشید🤲.سعی کن هر وقت صلوات میفرستی وعجل فرجهم ...

ایشالله 🥺😍

من شب شهادت امام رضا به مامانم گفتم مامان کاش حرم بودیم تو حرم ازش حاجتمو میخواستم دو روز بعد یکی لینک زیارت نیابتی رو فرستاد واسم نمیدونی چقدر خوشحال شدم که صدای دلمو اینجوری شنید حس کردم خیلی حواسش بهم هست :)))) 

چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص❤️✨
2738