2733
2739
عنوان

خسته ام از زندگی😭😢

142 بازدید | 20 پست

اصلا نفرت دارم از زندگی خانواده خونه. مامانم بیماریه عصبی فقط ساکت اصلا نای خنده نداره بابام که میگه کرونا میاد خونمون داداشم مشغول خودش نه اهل خرید نیستن نه گردش کرونام اومده نفسم حرامه  منم بیکار هستم  یه جایی نیس سرم بگیرم برم بیرون حداقل تویه جایی کار می کردم بازم دور بودم دانشگاه هم مجازی چی کار کنم؟؟

فقط خدا😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با دوستات برو تفریحی گردشی جایی

تا زمانی ک رسیدن ب تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🌱♥️  خدا مثل روزنه ی نور در دله تاریکی برای من است 🦋 ❄️ بچه پرو ک دم نمیزنه بدیارو میبینه و لبخند میزنه (:
2731
2738
با دوستات برو تفریحی گردشی جایی

دوستام همشون مشغول کاراشون هستن برم بیرون مامان وبابام از دماغم می یارن هی به سرم میزن میری مریضی رو از دوستات میاری هنوز واکسن زدم دو دوز چند جایی باهشون رفتم ولی مریض نمیشم

فقط خدا😍
رشتتون چی بوده مگه ؟ میخواین دوباره بمونین؟ یا چی بخونین؟

تجربی بودم سال اول کنکور دادم قبول نشدم از پس هزینه کتاب و کلاسا برنیومدم دیگ گذاشتم کنار تا هروقت پول دستم بیاد برم ازاد 

به نظر من بگردین یه کار خیلی ساده پیدا کنین مشغول باشین 

مثلا رشته ام زبانه می خوام برم تدریس کنم آموزشگاه ها شهر کوفت ماهم به خاطر کرونا مدرس نمی خواد چندتا سرزدم هنوز خبری نیس

فقط خدا😍
تجربی بودم سال اول کنکور دادم قبول نشدم از پس هزینه کتاب و کلاسا برنیومدم دیگ گذاشتم کنار تا هروقت پ ...

منم انساني بودم كنكور ندادم😂😂😂

موفق باشي عزيزم ايشالا رشته مورد علاقتو بري 

چي دوس دارين خودتون؟

2706