2733
2739

من یه مدت برونگرا شدم ولی باز برگشتم به تنظیمات کارخونه همون درونگرای سابقم😕😂💔

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بله 

خودم

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗

خجالتی بودن ربطی به درونگرا بودن نداره 

وقتی با آدمای شبیه خودم باشم بزور ساکتم میکنن 

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )

خودم 😁

البته هنوزم درونگرام ...

یه موردی هم بگم 

درونگرایی ربطی به انزوا و خجالتی بودن نداره .

خجالتی و انزوا را جزوی از درونگرایی نمیدونن روانشناسان

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

اره میشه

ولی فگر کنم بعدش ترجیح بدی برگردی به حالت اولت😀یعنی خودت میخوای که برگردی چون حال نمیکنی با برونگرا بودن

ولی میتونی خجالتو بزاری کنار ، از گوشه گیری درییای ، فن بیانت خیلی خوب بشه ، و حرف برای گفتن هم داشته باشی و در عین حال درونگرا بمونی.

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

بله میشه میشه، فقط کافیه ببرنش تو جمع و بهش توجه کنن و یا مهارت های که داره را بروش بیارن، اون زمان از حلت خجالتی و گوشه گیری در میاد.

و دادن یسری مسئولیت ها بهش که بره بیرون از خانه انجام بده، مثلا بفرستنش بانک، خرید و... چیزی که تو جامعه باشه و یه دوست برونگرا هم داشته باشه عالیه

2706