2733
2734
عنوان

قلبم داره میترکه

106 بازدید | 8 پست

سلام خوب هستین. خانوما نزدیک دو ماهه خانوادم به عشقم جواب رد دادن نگین عشق نبود با یه بار نه گفتن رفت چون بالای ده بار اومدن و بالای هزار هزار بار از طرف خانوادم بی  محل شدن و خانوادم وقتی پسره و خانوادش رو میبینه انگار قاتل امام حسین رو میبینه نگین حتما دلیل خاصی دارن که نه ندارن قبل خواستگاری خانوادم عاشق پسره بودن بعدش عوض شدن الان دیگع عشقم ازم سرد شده چه خودش چه خانوادش میدونم هیچوقت بر نمیگرده مگه این که خدا معجزه کنه و بهش برسم که خدام معجزه نمیکنه برام 😭

چه دعای ذکری بلدین زود جواب بده و ازدواج کنم ؟

جون هر کسی که دوس دارین برام دعا کنین به زودی زود عروس شم  تورو خدا دیگه دوس ندارم پیش خانوادم بمونم بدم ازشون

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

عزیز دلم به زور متوسل نشو بذار خدا واست تصمیم بگیره 

من نذر کردم هر روز یه بند از دعای جوشن کبیر که صد بند یا آیه داره با یه سوره یاسین بخونم به بند صد نرسیده بود که حاجتمو گرفتم. سوره محمد هم عالیه 

این نذر و انجام بده که خدا بهترین تصمیم و برات بگیره و دلتو اروم کنه

عزیز دلم به زور متوسل نشو بذار خدا واست تصمیم بگیره  من نذر کردم هر روز یه بند از دعای جوشن کب ...

هر چی از خدا میخوای بهت بده انشالله 

من نمی دونم یه بند چند آیه میشه کل صد آیش میشه ؟

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیز روزی یه آیه با یه سوره یاسین  بند همون آیه هست گلم

یعنی  تا صد روز ادامه داره؟

اره ولی من به بند صد نرسیده بود که حاجتمو گرفتم  عزیز باید به خدا اعتماد کنی زندگی تو بسپری دس ...

فدات شم هر چی از خدا میخوای بهت بده انشالله 

دعام کن منم عروس شم اسمم طاهره اس تورو خدا 

فدات شم هر چی از خدا میخوای بهت بده انشالله  دعام کن منم عروس شم اسمم طاهره اس تورو خدا

انشالله بحق خانوم فاطمه زهرا سلام الله که خودتم هم اسمشی امضای خدا پای تموم آرزوهات باشه

2738
انشالله بحق خانوم فاطمه زهرا سلام الله که خودتم هم اسمشی امضای خدا پای تموم آرزوهات باشه

مرسی عزیزم قربونت خدا خیرت بده دلت شاد