2737
2734

Forest

تو این برنامه تایمت رو تنظیم میکنی .یه ساعت .دو ساعت هر چی .وقتی تایم‌تموم شد اعلان میده کا تموم شده و یه درخت برات سبز میکنه .اگه زودتر از برنامه بیای بیرون درخت خشکیده بهت میده .در اخر هم مشخص میشه در روز چقدر درس خوندی 

منکه خوشم اومد .دوس داشتید دانلودش کنید

نیاز به نت نداره حین استفاده  

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه

واسه ايفونم هست

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
زبونش فارسیه؟؟

نه 

ولی اصلا سخت نیس 

تا میری تو برنامه یه دایره هست روش زمان رو نوشته تنظیمش میکنی 

سه تا خط هم هست قسمت چپ برنامه .میزنی قسمت forestو درختایی ک سبز کردی و مدت زمانی که درس خوندیو نشون میده

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه

جهت اطلاع میگم این برنامه برای درخت و گل وگیاه هسته 😂😁

باباکرم میخواد دلو میکشه به دندون 💃😀 باباکرم میخواد جوری همه بگن جون 💃😀😂  باباکرم میخواد دوباره بلرزونه 💃😀😂 جوری یهو خفن میاد که همه کف کنن  برن خونه 💃😀 😂  میریم تعطیلات یعنی میریم یه جا پلاس شیم 😀💃😂 میگم میشه  شمالو ترجیح داد  تو میگی خزه باکلاس شیم 😀💃😂 ساقی هستم چیزی خواستین درخدمتم 😂💃😀🍺 ارسال به تمام کشور 😂😎💃👋🍺
قسمت مطالعه اش پس چیه 

نمیدونم ولی برای گیاهان هسته 🙏❤

باباکرم میخواد دلو میکشه به دندون 💃😀 باباکرم میخواد جوری همه بگن جون 💃😀😂  باباکرم میخواد دوباره بلرزونه 💃😀😂 جوری یهو خفن میاد که همه کف کنن  برن خونه 💃😀 😂  میریم تعطیلات یعنی میریم یه جا پلاس شیم 😀💃😂 میگم میشه  شمالو ترجیح داد  تو میگی خزه باکلاس شیم 😀💃😂 ساقی هستم چیزی خواستین درخدمتم 😂💃😀🍺 ارسال به تمام کشور 😂😎💃👋🍺